Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, milyen témákról szerette...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, milyen témákról szerettek beszélgetni egy lánnyal akivel kialakulóban valami?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel kialakulóban van valami ...alapbol nagyon társasági lény vagyok és bármkivel tudok beszélgetni bármiröl mert mindenre nyitott vagyok de az ő társaságában megbénulok...olyan szinten zavarban jövök hogy nemtudom miröl tudnék neki beszélni ://

2013. ápr. 4. 21:44
 1/1 anonim válasza:

Mielőtt találkozol vele, gondolkodj el témákon, amikről tudnátok beszélni, találj ki kérdéseket. Ha ez megvan, akkor könnyebben fel tudod hozni és az awkward silence-ből kilábalhatsz gyorsan.

Ha pedig nincs közös téma, akkor abból szerintem nem lesz tartalmas párkapcsolat, bár ez saját szubjektív vélemény.

2013. ápr. 5. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!