Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Látta vagy nem látta?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Látta vagy nem látta?

Figyelt kérdés

Facebookon üzenetet írtam egy fiúnak (nem ez volt az első, párat már váltottunk). Valamiért nem írta ki a face, hogy "látta", pedig azóta volt már fent.

létezik olyan, hogy nem megy el az üzi, csak nálam van meg, de hozzá nem ér el?

Vagy direkt nem olvasta el?

El vagyok keseredve, mert nagyon tetszik, de személyesen egyelőre egy ideig nem fogom látni. Nem akarok ráírni, nehogy nyomulásnak vélje...


2013. ápr. 4. 22:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha olvasta, akkor kiírja, hogy látta. A leveled vagy nem olvasta el, vagy spam-ba ment, vagy chatbe meg volt neki nyitva a beszélgetés, és olyankor lát mndent, hogy mt írsz, de ha nem kattint bele a chat ablakba, akkor te olvasatlannak fogod látni
2013. ápr. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Itt hol van szerelem vagy szex?
2013. ápr. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Szerintem ha nem írta ki hogy látta, nem kattintott rá.

De amúgy ha a chatben nyitod meg a beszélgetést, ott nem mindig írja ki látta-e, ha viszont az üzeneteknél, ott mindig normálisan kiírja, ha már olvasták.

Amúgy én is mindig csak azt nyitom meg, amire válaszolni szeretnék mert vártam, vagy ami sürgős,ha lesz ideje biztos visszaír majd.(Legalábbis amennyiben nem bunkó, úgyis kapsz választ, ha meg nem kapsz, nem érdemes bánkódni miatta!)

2013. ápr. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 fospuska ***** válasza:
látta,hogy írtál neki, legfeljebb nem nyitotta meg és nem olvasta el az üzenetet. főleg,ha csak annyit írtál,amennyi a legördülőben is végigolvasható.
2013. ápr. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

1-es, de nem cseteltünk, akkor is ő meg tudja így nyitni? nem értem

2-es, majd lesz, remélem :)

2013. ápr. 4. 22:26
 6/13 A kérdező kommentje:
fospuska, a legördülőben látszik, hogy van tovább is, nem csak az a pár szó
2013. ápr. 4. 22:27
 7/13 A kérdező kommentje:

3-as, biztos igazad van, csak én mindig megnyitok mindent, és magamból indultam ki

csak attól féltem, hogy nem kapta meg, és ő tart engem bunkónak, hogy nem válaszoltam :(

2013. ápr. 4. 22:29
 8/13 anonim ***** válasza:
olvasatlannak is lehet jelölni az üzeneteket..
2013. ápr. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
sk88, és annak mi értelme? tudom, hogy van ilyen, de mire jó?
2013. ápr. 4. 22:31
 10/13 anonim ***** válasza:

Van egy barátnőm, és vele - senki másnál - van olyan, hogy nem írja ki, ha olvasta. Válaszol rá, tehát tuti

megkapja, de nem írja ki soha, hogy "látta".

2013. ápr. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!