Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerethet egy gazdag, tehetős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerethet egy gazdag, tehetős férfi egy szegény nőt?

Figyelt kérdés

Megismertem egy férfit, akivel nagyon egy hullámhosszon vagyunk, de azért nem merek kapcsolatot kezdeni vele, mert ő nagyon tehetős, én meg csak egy átlagos magyar nő vagyok, hozzá képest szegény. Ő már bejárta az egész világot, mindent megengedhet magának, felsővezetői állásban dolgozik, tényleg mindene megvan, mindent elért amit csak egy ember kívánhat. (természetesen engem nem a pénze érdekel)

Már randiztunk is, de pont emiatt a dolog miatt nem engedtem neki, hogy hazahozzon a randi után.

Szerethet őszintén? Vagy ilyen csak a romantikus filmekben van?


2009. szept. 21. 13:29
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem szerethet, de biztos lesznek státusz különbségek, figyelni kell ezekre tudatosan, hogy ne ezek uralják a kapcsolatot. Illetve mindkét oldalon lehetnek olyan megjegyzések, hogy csak a pénze miatt vagy vele, ezekre is rámehet egy kapcsolat. De amúgy szeritnem intelligencia kérdése az egész.
2009. szept. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%

Megeshet. Miért ne?


Semmit nem lehet tudni az Ő hátteréről? Arról, hogy milyen EMBER? Mi az, amin már túl van, ami formálta Őt...

Lehet, hogy már kiábrándult pár típusból és most egy normális, hétköznapi nőt keres. Mondom: LEHET. Arra sincs semmi garancia, hogy így van. De egy próbát szerintem megér, nem?


Mi lenne ha megpróbálna átvágni? És akkor mi lenne, ha Ő őszintén szeretni akar, de Te nem mered hagyni? A világ ilyen, be kell vállalni a döntéseket, sérülékenynek kell lenni, kockázatot kell vállalni, élni kell benne. Aki nem így tesz, az valójában nem is él... Szerintem.

2009. szept. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
Nem fordítva szokott problemát okozni?
2009. szept. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
90%

A férfiak először nézik a külsőt, majd a belsőt, aztán a körülményeket. Az a legelhanyagolhatóbb. Legyen szép és jófej egy csaj.


18/F


Ti gondolom idősebbek vagytok. De nem hiszem, hogy ez változna később. Én így vélem.

2009. szept. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
81%
Figyu szerintem nyugodtan randizz vele. A randizásban járásban semmi kötelezettség nincs. Ha erkölcsi aggályaid vannak, akkor ne menj vele nagyon rongyrázós falncolós helyre stb.. ha meg esetleg össze akartok házasodni ragaszkodj a házassági szerződéshez, és ezzel meg is van oldva.
2009. szept. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez általában fordítva szokott gond lenni. Inkább ő aggódhat, hogy tényleg ő kell neked, nem pedig a pénze. Úgyhogy ha tényleg ő kell, akkor ne csinálj ebből gondot, és hajts rá ezerrel, de ha más is motívál, akkor inkább ne menj bele.
2009. szept. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!