Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez szerelem vagy csak nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez szerelem vagy csak nagyon erős vonzalom?

Figyelt kérdés

Már lassan 1 éve ,hogy minden nap valamilyen úton módon beszélgetünk, web kamerázunk egyik évfolyam társammal. Sok mindent csináltunk már(a web kamerában), de csak egy határig és úgy érzem, hogy beleszerettem, mert szinte utálom azt a lányra akibe szerelmes és aki nem veszi észre hogy milyen fantasztikus ez a fiú és úgy érzem bármit megtudnék érte tenni viszont nem tudom ,hogy ez most szerelem e és ,ha az akkor elmondjam e neki, mert én így nem vagyok képes vele beszélni, mindig ezen jár az eszem hogy most mi van velem.

Előre is köszönöm a válaszokat.



2013. ápr. 7. 16:02
 1/10 anonim ***** válasza:
a valóságban is ennyit dumáltok egymással, vagy ez csak ilyen virtuális beképzelt szerelem?:)
2013. ápr. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A valóságban is sokat dumálunk.
2013. ápr. 7. 16:09
 3/10 anonim ***** válasza:
akkor miért nem jártok?:)
2013. ápr. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
mivel egy suliba jártok, így beszéljetek meg egy randit mert ott tud fejlődni csak ez, gépen keresztül ez nem fog haladni egy ponton túl. de vigyázz, metr ha túl baráti lesz a találkozás, akkor ott elvan cseszve és távoli lesz a párkapcsolat reménye. szóval meg kell csókolnod finoman a találkozás alatt, egyszer úgy hirtelen különben átmegy barátiba az első és az összes többi találkozás. hidd el, h ha egy lány megcsókol egy fiút, és a fiúnak tetszik a lány, akkor a fiú 100hogy visszacsókol és örülni fog neki és nem veszi majd tolakodásnak. engem már pár lány megcsókolt így akikkel előtte mindketten éreztük, h vonzódunk egymáshoz és mindig jól alakúlt. viszont én soha nem mertem volna csókolni nagyon, így utólag nézve ahol a lány csókolt ott jó lett minden, ahol nem ott meg én elbénáztam és leépült a vonzalom...szóval cselekedj, főleg egy év vonzalom után
2013. ápr. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy én már párszor már feldobtam iskolán kívüli találkozás ötletét de ő mindig nemet mondott és jó érvei voltak(pl. előre hozott érettségi miatt az anyja nem engedné)
2013. ápr. 7. 16:21
 6/10 A kérdező kommentje:
És azért nem járunk mert én úgy érzem hogy ez egy oldalú. Igaz hogy mindig nagyon boldog amikor meglát és bókol, viszont nagyon sokat beszél arról a másik lányról és más lányok "tehetségéről" is.
2013. ápr. 7. 16:27
 7/10 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Hát ez így már más. : / Én ha lány lennék és a boldogságot keresném, akkor biztos hogy nem ebben a gyerekben. Tudod mi fiúk/férfiak arra akiért oda vagyunk totál rákattanunk, de nagyon, de sztem ő nem érdemel meg téged, vagyis kevés az amennyire ő odavan érted, az semmi szinte sztem. Jó lehet neten keresztül nagyon jól elvagytok, de mivan ha te csak társaságnak kellesz neki, meg arra h felvidítsd metr rosszúl érzi magát, h nem lehet azzal akivel valóban szeretne? : / És az a baj, h ha vele lefoglalod magad, akkor csak az idő telik te meg nem kapod meg a várva várt boldogságot. Közben meg lehet már eljött volna, ha nem csak rá koncentrálsz. Nem tudom.
2013. ápr. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod nagyon sokat segített azt hiszem már tudom mit kell tegyek :)
2013. ápr. 7. 18:13
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát remélem jól döntesz. De a lényeg, h ne feledd, h fiatal vagy még és még sok jó dolog vár rád az életben és a lényeg mindig az legyen, h jól döntsél és ne elhamarkodottan, vagy kétségbeesetten, és mindig bánj úgy magaddal amit megérdemelsz. :)
2013. ápr. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Én is remélem, és köszönöm a segítséget :)
2013. ápr. 7. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!