Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire jó az ha egy srác hülyít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire jó az ha egy srác hülyít egy lányt?

Figyelt kérdés
elsősorban fiúk válaszát várnám.. hogy ez miért van???

2013. ápr. 7. 20:38
 1/7 anonim ***** válasza:
lehet, hogy van valakije, de jól jön egy tartalék
2013. ápr. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
valamilyen nehézfémmel pusztítja az agyi idegsejtjeit?
2013. ápr. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Mert ami srácok komolytalanok egy érett kapcsolathoz!Tisztelet a kivétel[mint pl:az én barátom is]

Jobban teszed, ha jól megnézed kivel jössz össze, és kinek hiszel.;)

2013. ápr. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
55%
Mert némelyik lány elhiszi a sok f@szságot amit ígérgetnek neki, és lehet elölről-hátulról lökdösni.
2013. ápr. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kommenteket am nincs senkije.. és ő elvileg én nem tetszem neki csak mégis teszi a fejét előttem..
2013. ápr. 7. 20:46
 6/7 anonim ***** válasza:
és fordítva mire jó?
2013. ápr. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
jogos a kérdés.. én személy szerint nem szoktam ilyet csinálni és nem tudom h mire jó is ez bárkinek bármelyik félről.. sok a nyomorék ember....
2013. ápr. 7. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!