Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, akik fiatalságukat egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, akik fiatalságukat egy pasi mellett töltötték el, aztán szakítottak. Hogy dolgoztátok fel?

Figyelt kérdés
27 éves nő vagyok, 21 évesen jöttem össze a volt párommal. Az utóbbi 4 évben együtt laktunk, jegyben jártunk. Egy hete szakítottunk, de még csak most sikerült felfognom. Borzasztóan magányos vagyok, úgy érzem, nem érek semmit, egyedül fogok maradni, kifutottam az időből. Nem tudom, mihez kezdjek. Itt vagyok közel a 30-hoz, egyedül. Úgy érzem, ennyi idősen már felesleges próbálkozni, nem járhatok el szórakozóhelyekre ismerkedni, nem randizhatok, nincs sok lehetőségem. Ki tudja, fogok-e találni még valakit magam mellé, olyat, akivel komolyra fordulhat a dolog. Ha igen, biztosan nem most. Olyan érzésem van, hogy elkéstem mindennel, esküvő, gyerek, család... Jó, persze részben ezt a friss élmény okozta érzelmek mondatják velem. Akik hasonlóan jártak: hogy, mennyi idő alatt tudtátok feldolgozni, belevágni az ismerkedésbe újra? Vele töltöttem el a húszas éveim, a fiatalságom, ő volt az első szerelmem, és most fogalmam sincs, merre, hogyan tovább. Köszönöm előre is!
2013. ápr. 8. 01:08
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek! :) A barátaimat természetesen nem hanyagoltam el, számíthatok rájuk most is. Sok barátnőm hív bulizni, szórakozni, de egyelőre még nem megy, pedig a kapcsolatom alatt is volt, hogy csaptunk csajos estét nagy ritkán. Remélem, idővel ez is megváltozik, újra lesz kedvem ilyenekhez, nem érzem majd magam öregnek mindenhez.


Sportolni járok évek óta, de nem rossz ötlet egyébként, hogy még többet menjek. Jó feszültséglevezető, ezt már tapasztaltam. Bár most ehhez sincs sok kedvem, legszívesebben egész nap feküdnék, tévéznék, bőgnék és ennék. Tudom, sokáig ezt sem lehet, de még olyan friss az egész. Szinte még érzem az illatát a lakásban. :(


Nem terveztünk esküvőt, nem tudom, melyik válaszoló írta, ezt a menyasszony dolgot. Egyáltalán nem akartunk házasodni, sem én, sem ő, az eljegyzést viszont egyértelműnek érezte. Gyereket azonban akartunk 2-3 éven belül, ő is. Mindegy már :(


Tudom az eszemmel, hogy nem vagyok jelentéktelen senki, ugyanannyit érek, mint eddig, de a szívem most ezt érzi. Békében váltunk el, amiket szerinte nem lehetett áthidalni, szerintem megérte volna még küzdeni. Azt mondta még, hogy nem csak ez a baj, hanem hogy monoton lett a kapcsolatunk, csak úgy éldegélünk egymás mellett megszokásból. Nem tudom érte hibáztatni, nem is akarom, nem tehet erről.


Tényleg őszintén remélem, hogy 1-2 hét, és visszatér az életkedvem, ki tudok mozdulni itthonról, látom majd értelmét a jövőnek.


Köszönöm mindenkinek!

2013. ápr. 8. 17:54
 12/13 anonim ***** válasza:
Én szakítás elött állok és állandóan visszalépek. Nem tudom, hogyan tovább. El vagyok veszve. Tudom, hogy ez már rég rossz ha csak ez tart össze vele.
2013. máj. 11. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Mindenképp muszáj meglépned, hosszútávon jobb úgy. Rosszul működő kapcsolatban sem jobb élni, mint egyedül.
2013. máj. 11. 14:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!