Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Burkoltan, finoman évekig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Burkoltan, finoman évekig udvarolt, de mindig visszautasítottam?

Figyelt kérdés

Illetve úgy tettem mintha nem venném észre, leráztam, tereltem, pedig ez a fiú tizen sok évig udvarolt nekem..nem tudtam rá úgy nézni eddig, illetve 8 évvel ezelőttig. De sajnos elkéstem, lett barátnője..aztán nekem barátom, és ő próbálkozott, de én megint "lekoptattam". Most neki van barátnője, én próbálkoztam, de azon kívül, hogy hallottam és érzem, hogy még tetszem neki, más jelet nem adott. Az fontos, hogy ezek konkrétan sose lettek kimondva, csak éreztetve, finoman...egyéb okokból.


Mi a véleményetek? Szerintetek van még esélyem, vagy nagyon elszúrtam?



2013. ápr. 8. 15:02
 1/9 A kérdező kommentje:
Komolyan ilyen nehéz a kérdésem?:(
2013. ápr. 8. 15:34
 2/9 anonim ***** válasza:

Mit vársz? Mit mondjunk? Te tettél úgy, mintha semmit se jelentene neked, te ráztad le. Most erre mit lehet mondani.

Nincs ló, jó a szamár is?

Én annyit mondok, hogy ennek már kalap-kabát.

Finoman elküldted őt melegebb éghajlatra.

2013. ápr. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
Mire is kérdezed az esélyt? 'Hogy megint visszautasithasd? Neked nem kell ö, és erre már rájött Mit akarsz még?
2013. ápr. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ez ennél jóval bonyolultabb...akit érdekel, az jelezze és leírom részletesen privátban.
2013. ápr. 8. 16:15
 5/9 anonim ***** válasza:
Na ja! Még most se írtál vissza!
2013. ápr. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Írtam mindenkinek, aki érdeklődött. Ne haragudj, lehet véletlen elsiklottam a tied felett. Rám írnál még egyszer, kérlek?:) És akkor megírom.
2013. ápr. 11. 14:49
 7/9 anonim ***** válasza:

Meg mi az, hogy mindenkinek?!

Most látom, hisz csak ketten írtunk rád!

2013. ápr. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Privátról beszélek, te nagyon értelmes:)
2013. ápr. 11. 20:14
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia, Engem is érdekelne, mert hasonló helyzetben voltam(vagyok) már. Nagyon hasonlóban, de ott azért nem tartott (még) ilyen sokáig. Akkor küldheted...
2013. ápr. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!