Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az igaz, hogyha rágörcsölök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az igaz, hogyha rágörcsölök arra, hogy legyen barátnőm, vagy csak smároljak már végre valakivel akkor nem jön össze? Azt hallottam, hogy hagyni kell, nem gondolkodni rajta és egyszer csak megtörténik. Van akinek ez bevált?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 8. 15:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát te vagy a fiú, hogy gondolod, bekopog hozzád egy lány és lesmárol? Szerintem igenis foglalkoznod kell vele, csak nem valakivel kellene összejönni, hanem egy bizonyos lánnyal. Van kiszemelted? (normális, átlagos lányt nézz ki, ne modell csajt)Barátkozz össze vele! hívd el valahová. Aztán lassan összejön majd.
2013. ápr. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hát ez azét ttól is függ mit értesz görcsölésen. Ha ülsz otthon és várod hogy becsöngessen a jelölt akkor nem fog jönni. Azért egy srácnak tenni kell érte hogy összejöjjön egy lánnyal. Járj nyitott szemmel és ha megtetszik egy lány kezdeményezz nála.
2013. ápr. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
EZ teljesen mindegy, lényegében a kinézeted mindent eldönt a kezdeményezés pillanatában. Ha olyan undorító és ocsmány vagy, mint én, akkor soha, semmilyen esélyed nem lesz.
2013. ápr. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
21 éves koromig nem csajoztam, nem próbálkoztam, nem is volt barátnőm, utána nekiálltam keményen, de még mindig csak addig jutottam, hogy egy kiscsaj leszopott, szex még nem jött össze. Nem könnyű a férfi élet, főleg ha ronda vagy, mint az ördög.
2013. ápr. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

2 éve nem foglalkozom vele, inkább az életemet építem (hogy egyedül is életben tudjak maradni) 2 év alatt 1x se flörtölt velem senki (se csaj se pasi) pedig utazom tömegközlekedésen elég sokat és jó pár tanfolyamon is részt vettem.


De nincs nő, nincs sírás. Legalább nyugodt az életem. Kezdem megszokni az egyedüllétet.

2013. ápr. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!