Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rossz úgy menni gimnáziumba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz úgy menni gimnáziumba, hogy még nem csókolóztál? (Normális válaszokat, légy szíves! )

Figyelt kérdés
2013. ápr. 8. 17:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
majd ott úgy is fogsz, főleg ha lány vagy, és 9.es.
2013. ápr. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

én úgy mentem, és valahogy kibírtam :D

miért lenne rossz? miben más?

2013. ápr. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Nem tudom,én addigra rég túl voltam az első csókon,tapin,szexen is.

Pasi vagyok.

De gondolom az emberek nem dicsekszenek vele...

2013. ápr. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:

Én úgy mentem kilencedikbe.. Nem éreztem gondnak.

Még most tizedikben is az volt..míg január 4-én életem első szerelme meg nem törte ezt c:


Nincs mit elsietni.. ne érezd lemaradva magad. Nem az a lényeg, hogy mikor hanem, hogy kivel. Én örülök, hogy eddig vártam.. és nem kaptam le valakit, vagy vesztettem el a 'csókszüzességemet' valaki mással.. mert így még többet jelentett.. Nem fogom elfelejteni az biztos c: Mellesleg a fiú is nagyon aranyosnak tartotta a dolgot, és örült h ő vezethet be ebbe :))

2013. ápr. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Rossz úgy menni?? Hát max neked rossz, egyébként meg semmit se befolyásol.
2013. ápr. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Én úgy mentem, és még élek.
2013. ápr. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 ManderleyRe ***** válasza:
Nagyon sokan vannak úgy, hogy még nem csókolóztak... miért lenne rossz? Jönnek a gimis éveid, és ezalatt sok mindenben lesz még részed
2013. ápr. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Köszi az értelmes válaszokat!!
2013. ápr. 8. 17:11
 9/18 anonim ***** válasza:
Borzasztó.
2013. ápr. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Én is úgy mentem, túléltem. Rá 1 hónappal összejöttem az első barátommal, akivel csókolóztam (igaz, hogy undorítóan sz.r volt, és a srác is egy gyökér, de sajnos összejöttem vele).
2013. ápr. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!