Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom, mit csinájak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom, mit csinájak, gondolkozam h ráírjak e erre a fiúta vagy hagjyam ez egészet? . ://

Figyelt kérdés
Egy buliban kavartam egy fiúval, részeg voltam, aztán rámírt facebookon, de nekem nem tetszett, mármint nem akartam semmit tőle, nagyon aranyosan írt nekem, nem akartam megbántani, ezért tovább beszélgettem vele. Kiderült, hogy egy iskolába járunk, és írta h suliban is beszélhetnénk, én úgy gondoltam jobb túlesni rakta h közöljem vele a tényt. Megkérdeztem barátnőimet, hogy mit csináljak, ők elolvasták az üziket, és mint azt mondták h szerintük is téll tetzsek neki. Ezért mikor beszéltünk suliban, mondtam neki h én nem akaroks emmit, és sajnálom h ha ő igen. ő erre rögtön rávágta h ő sem akar semmit, elköszöntünk és mondta h majd még beszélünk faceen. Azóta sem beszéltüml, pedig én direkt mondtam neki h nagyon kedves meg jófej és h barátok lehetünk. De ha suliban jön velem szembe akkor irekt elfordul. És elgondolkoztem. Rá gondolok sokat, ha a kövi buliban odajönne akkor kavarnék vele megint. De nem tetszik. és nem tudnám magunkat elképzelni együtt. De nagyon aranyos, és gondolok rá, és ez furi h ha nem is tetszik. Nem tudom h mi legyen. Hagyham rá vagy mi? ://
2013. ápr. 8. 22:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez a buliban kavartam mert részeg voltam már szakadt filmtekercs. Tegyetek fel újat! :D
2013. ápr. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Helyesírás level 65.
2013. ápr. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Inkább nem véleményezem az értelmi szintedet, mert megint tiltva lennék.
2013. ápr. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd ezt a fiút.Eleve nem pozitív,hogy részeg állapotodban kezdtetek egymással.Ez így elég komolytalan,és kicsit visszataszító is.Másodszor az sem túl pozitív,ahogyan hozzáállsz az egészhez,ehhez a fiúhoz.Mintha nincs ló,jó a szamár is effektus lépett volna fel nálad.Szóval ne bolygasd a dolgot.
2013. ápr. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
koszi szépen a válaszodat!:)
2013. ápr. 8. 23:15
 6/6 anonim ***** válasza:
Hagyjad, semmi értelme ezeknek a "kavarásoknak".
2013. ápr. 8. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!