Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetek ha rájöttem hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek ha rájöttem hogy a 17éves lányom szerelmes a 40éves tanárába?

Figyelt kérdés
Nem vallja be de ismerem a lányomat. Ahogy beszél róla állandóan egyértelmű hogy szerelmes. Mi ilyenkor a megfelelő lépés? Aggódom érte.

2013. ápr. 9. 05:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Reménykedj,hogy a lányod kinövi és,hogy a tanár erkölcsileg a helyén van.
2013. ápr. 9. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Szakköképsuliba az én osztálytársam is fülig bele volt zúgva az osztályfőnökbe. Szerintem ezt ki fogja nőni. De addig is igen igaza van az első válaszolónak. Nálunk szerencsére nem volt ilyen gond de a mai világba már...
2013. ápr. 9. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors reakciókat! Az a baj hogy azt veszem ki a szavaiból hogy nagyon komolyan gondolja. Azt tervezi hogy miután ebben az iskolában végzett visszamegy majd néha hozzá...
2013. ápr. 9. 07:28
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Megértelek, én is aggódom emiatt néha. Hasonló cipőben vagyok, csak a lányom 16, a tanár 26. Amit tehetsz, hogy nagyon jó viszonyt ápolsz a lányoddal, és reménykedsz, hogy megbeszéli veled. Én a helyedben bemennék fogadóórára, megnézni a tanárt magamnak. Ha rendesnek tűnik, akkor egy kicsit megnyugodhatsz, és érezteted vele, hogy te odafigyelsz a lányodra. Reméljük, nem hülye, hogy kockáztassa a karrierét. A lányodnak meg keress új "vadászterületet", írasd be nyelvtanfolyamra, társastáncra, keressen új hobbit.
2013. ápr. 9. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kell ezt a dolgot így felfújni. Én is tanár vagyok,ráadásul nincs annyi korkülönbség köztem és a diákjaim között,mint a lányod esetében.Nagyon jól tudom,hogy minden osztályból van pár lány,akik bármikor "széttennék" a lábukat nekem,de nem vagyok olyan ostoba,hogy ezzel visszaéljek. Hidd el,nem a lányod az egyetlen, aki szerelmes a tanárába,és hidd el, hogy mi tanárok a helyén tudjuk kezelni ezeket a dolgokat. (Aki mégsem,az nem való tanárnak,és csak szégyent hoz a becsületes kollégáira.)
2013. ápr. 9. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Köszönök szépen mindent! Sokat segített mindenki. Nekem igazából nem is generációs különbség a gondom hanem féltem a lányomat....a tanárt ismerem tudom hogy nem bántaná őt de akkor is anya vagyok elsősorban nem pedig barátnő.
2013. ápr. 9. 09:42
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
semmit. remélhetőleg a tanár is normális és akkor lekoppintja.
2013. ápr. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Nekem úgy tűnik hogy a tanár nem próbálja lekoptatni. Nem bíztatja az biztos de nem is ellenkezik mert akkor a lányom nem tervezgetne dolgokat.
2013. ápr. 9. 14:36
 9/18 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem meg fogja dugni a tanár előbb vagy utóbb, főleg, hogy a lányod így odáig van érte. Sajnos ezért nehéz, ha lánya van az embernek, hidd el tudom, én is ezerszer jobban féltek egy lányt, mint egy fiút ilyen téren.
2013. ápr. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Én is voltam igy. Nem volt könnyü de eléggé erkölcsös vagyok. Beszélt veem egy barátnöm és neki bevallottam hogy elismerem tul idös hozzám. Probáld meg csak nyugodtan megbeszélni. Ezenkivüljo ha hejes fiukat mutatsz neki :P

18/L

2013. ápr. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!