Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sznob vagyok, ez gond a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sznob vagyok, ez gond a párkeresésbe? (úgy vettem észre)

Figyelt kérdés

Sziasztok. Szóval sznob vagyok, mondhatni úgy neveltek ( a szüleim is azok) mindenből a márkásat veszik ruhák autók háztartási kellékek szal tleg mindent. És már én is ott tartok, hogy nem megyek be egy Deichmannba hanem csak egy Nike-ba, H&M helyett Ralph Lauren . Tudom , hogy ez nem jó így és a csajok szemébe se, de nem tudok mit csinálni. Mindig is úgy neveltek, hogy ami olcsó az szar csak a márkás dolgok a jók. Ja és persze egész életembe 4-5ös átlag volt elvárva így egyetemista lettem és hétvégente egy szórakozóhelyen dolgozom mint biztonságtechnikai felelős, az összes biztonsági őr, kidobó az én igazgatásom alatt van. Mondták már, hogy jó vagyok vezetőnek.

Na a probléma az, hogy amint a csajok rájönnek, hogy sznob vagyok (nem mutatom ki) megpattannak egyből. De néhányan már akkor is, mikor egyszer ilyen cipőbe jövök, máskor meg egy másikba ugyanolyan márkába. És akkor megkérdezik, hogy neked csak Adidas cipőd van? És akkor mondom, hogy igen azt szeretem.. de sokszor a ruháimat is észreveszik, hogy némelyik egy fél havi fizetésbe kerül... Próbáltak már rámmászni pénzéhes ribancok, de nekem csak rendes lányok kellenek! Én nőre amúgy se költök, amíg nem járunk, csak a "kötelezőket" ugyanis én sem szarom a pénzt! Az ilyenekre mint én mondják, hogy sosem tudja meg milyen az igazi munka.. Hát én 12órázok minden hétvégén, hétköznap meg suli vizsgák stb...

Kérdés: Csajozzak ugyanabba a cipőbe, meg 1-2 farmerrel illetve inggel?? És fojtsam vissza a sznobságom ahogy eddig?

Csak félek, hogyha rájönnek faképnél hagynak én meg nem akarok beleesni senkibe.


Köszi a segítségeteket, tapasztalataitokat.

Üdv, 23f


2013. ápr. 9. 07:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
FAKE!
2013. ápr. 9. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Az, hogy szereted a jó minőséget, szerintem nem sznobság. Lehet, ahogy beszélsz róla, az már nem olyan szimpatikus, azt látom, büszke vagy rá. De biztosan találsz lányt, csak tényleg mágnesként vonzod így a pénzéhes nőket. Mindenképpen megbecsülendő, hogy dolgozol, szerintem előbb utóbb találsz egy hasonló lányt, inkább az a ritka, hogy a saját pénzét költi az ilyen. Vagy egy olyant, aki nem veszi észre, hogy márkás ruhákban jársz. (én pl. nem veszem észre)
2013. ápr. 9. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

hát többnyire azok veszik észre akik ismerik a márkákat pl ha valamire rá van írva hogy Rl vagy Ht nem tudja mi az .

De elég egyedi stílusom van, usát keverem londonnal, az elegánst a sportossal stb szóval igényesen öltözködöm , és nem értek teljesen egyet a szüleimmel..

Nem fék :)

2013. ápr. 9. 07:41
 4/17 anonim ***** válasza:

Érdekes egy kérdés, azt meg kell hagyni :D


Szerintem se vagy sznob. Engem nem érdekelne, hogy milyen ruhákba jársz, ha te se szólnád le, hogy én milyeneket hordok. Én nem vagyok gazdag, nem engedhetem meg magamnak, hogy méregdrága cuccokat vegyek és ha te emiatt lenéznél, na az lenne sznobság.

2013. ápr. 9. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Akkor megnyugtattál :)

Senkit nem nézek le , az előző barátnőm se volt gazdag kínaiba vásárolt cuccokat, és nem szeretett shoppingolni :)

Megvallva az őszintét, én se szeretek. Szimplán annyiról van szó, hogy a szüleimmel élek keresek X ezer forintot, amiből nem kell hazaadom így tudok gyűjtögetni. De a szüleimet se húzom le soha!

2013. ápr. 9. 07:52
 6/17 anonim ***** válasza:

Akkor jó! Ezek alapján szimpatikus vagy.


Okos vagy, önálló vagy, dolgozol, adsz magadra... nem is értem miért nincs barátnőd. Biztos, hogy azért nem akarnak tőled semmit mert ilyen sokat költesz ruhákra? Nem lehet, hogy a személyiségeddel van gond?

2013. ápr. 9. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Szerintem annyira sokat nem. Olyan sokat szerintem nem de tény, hogy rám elég hetente 1x mosni :D

Szerintem azért nincs, mert akik lehetnének hamar rájönnek, hogy engem nem tudnak lehúzni így már mennek is máshoz :)

Ez a pénzéhes kat.

A normális lányok, meg el vannak bújva, vagy foglaltak talán azért .

2-3 havonta szoktam menni vásárolni, vagy ha megtetszik valami új de nem költöm ész nélkül a pénzt. Tehát amikor vásárolni megyek, akkor lehet hogy 15, 30 vagy 200E-t költök.. Attól függ de így átlag 100. Éves szinten max 500E. Egyébként meg, az általában szokott tetszeni a nőknek, hogy " drágám megyek vásárolni, kell 1-2 cucc. Elkísérsz?" És akkor persze neki is csurran cseppen 1-2 dolog, esetleg ha van jövedelme akkor még magának is vesz..

A személyiségemmel szerintem nincs semmi komolyabb baj, talán az, hogy ragaszkodó vagyok, és mondjuk ha veszekedésre kerül sor, akkor megvédem magam és kiállok a magam igazáért, és olyan sértődés van (mert igazam van) vagy sírás de volt olyan akivel csak nevettünk rajta utána :D. De csúnyán sosem beszéltem egyikkel se, a büszkeségüket sem (kivéve mikor megcsaltak) és sosem féltékenykedem, mert egy kapcsolat alapja a bizalom mindkét fél részéről, és ha ez nincs meg akkor értelme sincs. Volt olyan aki azért csalt meg mert tudta, hogy bízok benne de azért hülye sem vagyok!

Igazából nem tudom, hogy miért nincs barátnőm, talán azért mert az igazit keresem,** és a felszínes kapcsolatokból nem kérek, 70%-a az embereknek csak azért vannak akikkel mert, hogy "legyen valaki" közbe a kapcsolat egy nagy 0 . **és még nem találtam rá.

2013. ápr. 9. 08:23
 8/17 A kérdező kommentje:
bocs az elejét 2x írtam véletlen :D
2013. ápr. 9. 08:23
 9/17 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés egyre nagyobb FAKE!
2013. ápr. 9. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Tényleg fake szagú,de ha nem,akkor addig talán nincs vele baj,amíg az nem zavar,hogy nem mindenki gondolkodik így,mint te.

Meg ha nem azt nézed egy lányon,hogy milyen márkájú a cipője :)

2013. ápr. 9. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!