Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit kellene tennem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit kellene tennem?

Figyelt kérdés
nemrég vagyok túl egy nagy szakításon 14 hónapos kapcsolat után a lány másik sráccal volt nyiltan kapcsolatba,mert én nem adtam neki pénzt ő meg adott..pedig vasárnap összeköltözést terveztük,szerdán meg mással volt...azóta próbálok ismerkedni ,randizni de egyik lányt se érdeklem...szerintetek minden hullámvölgy után jön a hullámhegy ? és igaz h találok a lánytól sokkal de sokkal jobbat ? 24 f

2013. ápr. 9. 10:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ennél a nőnél 100x jobbat találsz, és igen, a zuhanás után emelkedés következik:)
2013. ápr. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez így igaz... Bízz benne... Minden hullámvölgy után jön a hullámhegy... és igen, sokkal de sokkal jobbat fogsz találni nála... Most még nem látod, nem hiszed, de el fog jönni... ;)
2013. ápr. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
2,5 hónapja szakítottunk..azóta próbálkozok új lányoknál,de sajnos egyiket sem érdeklem..
2013. ápr. 9. 10:41
 4/15 anonim ***** válasza:

Igazából még téged nem érdekel a többi lány. Ehhez idő kell, hogy kiheverd, észrevegyél másokat, és pláne hogy megbízz valakiben.

Nyugi, fog menni :-D

2013. ápr. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
de én szeretnék már végre egy normális,szép lányt akit szerethetek és ő is szeret csak sajnos senkit nem érdeklek
2013. ápr. 9. 10:49
 6/15 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Majd eljön... lehet 3 hónap, lehet 13, lehet 3 év... el fog jönni...
2013. ápr. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
2-es :D a 3 hónap inkább :D :D :D :D szeretnék már végre valakit szeretni,és engem is szerethetne valaki nagyon de nagyon :D
2013. ápr. 9. 10:54
 8/15 anonim ***** válasza:
2-es vagyok... Bíztatást vártál, megkaptad... még valami?
2013. ápr. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
szép,okos,szerethető és szeretni való lányt :D :D
2013. ápr. 9. 11:17
 10/15 anonim ***** válasza:
Na én pont ilyen vagyok... csak már foglalt sajna... 2-es voltam... :)
2013. ápr. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!