Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ha egy srác nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha egy srác nagyon szemtelen veletek, vagy nagyon rámenősen nyomul, akkor pofont adtok, vagy csak keményen rászóltok?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 9. 11:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Pofont még nem adtam senkinek. Egyszerűen otthagyom és kész.
2013. ápr. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem ütök meg senkit, csak önvédelemből.
2013. ápr. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
csak elküldeném melegebb éghajlatra.
2013. ápr. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
A pofon az nem számít könnyű testi sértésnek?
2013. ápr. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
84%
Olyan szavakkal osztanám ki, amilyeneket nem ismer, ezáltal bebizonyítanám neki, hogy síkhülye, utána röhögve otthagynám. Viszont ha megüt, akkor csúnyán megverem. Legalábbis ami tőlem kitelik:D
2013. ápr. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Bizonyos esetben - ha sérülést okoz - annak számít. A nők által adott pofon szerintem nem szokott sérülést okozni, de ettől még jogellenes, ha szigorúan vesszük. (Becsületsértés)
2013. ápr. 9. 11:36
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Én soha nem pofozkodtam még, és nem is szeretnék. Bár az efféle pasiktól kiráz a hideg. Undorodom a szemtelen, erőszakos pasiktól. Gusztustalanok!!!!!!!!!!!!!!!!!
2013. ápr. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
71%
5ös vagyok: ha valaki ilyen gusztustalanul viselkedne velem, szarnék a törvényekre és a jogra.. Én kisebb testi sérülést okozok neki ő meg sértegette az erkölcsömet.. Azt hiszem kvittek lennénk.
2013. ápr. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem gondolnám, hogy egy pofonért feljelentést tenne egy olyan pasi, aki előtte szemtelenkedett velem. Semmi olyat nem tennék, ami ne lenne jogos.
2013. ápr. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Egy lánytól/nőtől kapott pofon miatt hiába is tenne feljelentést. A becsületsértés ügyében nem nyomoznak, testi sértést meg szerintem nem okoz egy ilyen pofon.
2013. ápr. 9. 13:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!