Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Járnátok egy olyan fiúval/...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok egy olyan fiúval/ férfival, aki külsőre átlagos, picit szőrös, nem vonzó annyira, de nem is csúnya, viszont végtelenül rendes, aranyos, kedves, mosolygós, segítőkész, jókat lehet vele beszélgetni és ráadásul okos és ugyanaz az érd. Körötök?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 9. 22:32
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
74%
Ha megfogna benne valami,akkor igen :)
2013. ápr. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
53%
Fiúnál még csak-csak elmegy, de azért egy felnőtt férfi ne jellemezze már úgy magát, hogy "aranyos vagyok"! :D
2013. ápr. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
67%

Minden kell! Minden! Pont mint egy munkahelyen is. Van ezer jelentkező balek segfej, kit választanak? Aki tökéletes!

A többi selejt. Külső + belső tulajdonság + extrák!! Mindent akarnak!

Hajrá, hajrá, adjátok meg nekik, törtessetek, nyaljatok nekik bírkák!

Aki okos az pénzért szexel! Ott kuss van annak, hogy a nő mit akar! Ott az van hogy én mit akarok!

2013. ápr. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
: )
2013. ápr. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
51%

"aki külsőre átlagos"


Már itt elbuktad a dolgot

2013. ápr. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
58%
sztem nem a külső miatt bukta, az nem a legfontosabb, hanem mert nem egy nemtörődöm és önbizalommal teli fickó, aki dominánsabb mint ő
2013. ápr. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
71%
Nőtársaimnak általában már a tajparaszt,bunkó,izomagy,nagyképű lények jönnek be...Eléggé szégyen.Sajnos a belső értékek kezdenek elveszni és a külső a fontos ma már.Meg persze a pénz...Undorító
2013. ápr. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:
Félreértitek! De amúgy jogosan. Én a lány vagyok.
2013. ápr. 9. 23:07
 19/30 anonim ***** válasza:
84%

Én igen! Egy bizonyos kor és némi tapasztalat után rájön az ember, hogy a külső másodlagos, csak olyankor már túl késő.

37

2013. ápr. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
8%
Lány vagy?Akkor miért fiú szerepel a kérdésedben?
2013. ápr. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!