Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Járnátok egy olyan fiúval/...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok egy olyan fiúval/ férfival, aki külsőre átlagos, picit szőrös, nem vonzó annyira, de nem is csúnya, viszont végtelenül rendes, aranyos, kedves, mosolygós, segítőkész, jókat lehet vele beszélgetni és ráadásul okos és ugyanaz az érd. Körötök?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 9. 22:32
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
78%
Mert gondolom a férfit írta le,és hogy az ő helyében járna-e valaki azzal az illetővel...
2013. ápr. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

Igen, bizonyos kor után rájön az ember, hogy a külső nem minden, de attól még vonzalom kell, hogy legyen testileg is.

Ezek a jellemvonások többnyire előnyösek, de nem feltétlenül elég egy kapcsolathoz, egy ilyen jellemzésből nem lehet megtudni, hogy két ember illik-e össze.

"Aranyos" egy plüssmaci, egy kisbaba, én férfiben inkább a társat kerestem (és találtam meg), nem valami tündibündi babucit.

Az azonos érdeklődési kör nem feltétlenül fontos, ha engem érdekel a divat, a kézimunka, a főzés, nem várom el, hogy a párom is ebben jeleskedjék.

"Mosolygós"... mindegy. Nem kell mindig vigyorogni, volt ilyen ismerősöm, egy idő után zavaró. Legyen hasonló a humorérzékünk, ez fontos.

"Rendes, kedves, segítőkész": igen.

Emellett még pár olyan dolog megvan a páromban, ami itt nem lett felsorolva, de nekem fontos egy kapcsolat szempontjából.

Úgyhogy ha egyedülálló lennék és ennyit tudnék csak valakiről, ez alapján tényleg nem tudnék válaszolni a járnék-e vele? kérdésre.

34/N

2013. ápr. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
52%
átlagos alatt itt mindenki valami ronda trollt ért, pedig nem az kéne hogy legyen az átlagos, hogy ránézni is alig bírsz. az meg sajnos már eleve bukta, hogy nem vonzó, akkor mégis miért legyen vele a másik? amit leírtál az barátnak jó, de többnek nagyon kevés.
2013. ápr. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:

Nem értem, hogy a kérdésem miért zárja ki azt, hogy én lány legyek. De kifejtem bővebben. Igazatok van, kevés infót adtam meg.

Szóval van ez a fiú, akivel pár éve ismerjük egymást. Abszolút nem vettem volna észre őt, de annyira megmaradt az bennem, hogy mikor köszön, akkor rámmosolyog. Így azt vettem észre, hogy mindig kellemes érzés fog el ha észreveszem, ha a közelemben. Mi több, megbámulom.

Idén egy csoportba kerültünk és kiderült, hogy nem csak mosolygós, hanem nagyon kedves, vicces, okos, figyelmes. Én nagyon sok figyelmet fordítok a külsőmre, ő átlagos fiú, de mégis teljesen levett a labamról a stílusával. Úgy látszik ő is nyitna felém. De nem tudom, hogy érdemes-e belevágni egy olyan kapcsolatba ahol úgymond, nem vonz teljesen testileg, de nem is taszít. Csak egyszerűen boldog vagyok Mikor vele vagyok és nem rögtön a szexre gondolok, mint pl. a helyes fiúknál. Kialakulhat később szerelem?

2013. ápr. 9. 23:21
 25/30 anonim ***** válasza:

25.

Előfordulhat, hogy kialakul a szerelem később. Velem már történt ilyen.

2013. ápr. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:
Ja és elég tapasztalatlan vagyok még, 18 és sokat adok a külsőségekre. De ez a srác kicsit megváltoztatta a bennem kialakult képeket.
2013. ápr. 9. 23:24
 27/30 anonim ***** válasza:
27%

"Nem értem, hogy a kérdésem miért zárja ki azt, hogy én lány legyek"


Akkor meg mi a francot érdekel ez téged?Ha mindannyian azt mondjuk hogy nem járnánk vele akkor te se járnál vele?Nem értem miért számít neked az itteni emberek véleménye amikor a 90%-uk valami irreális baromságról szól

2013. ápr. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:

Szeretnék racionális döntést hozni és nem tudom, hogy jól cselekszem-e, ha olyannal jövök össze aki testileg csak felig-meddig fogott meg. Ezért kértem a fórumozók segítségét. És nem a kioktatását...

Ráadásul nem úgy kérdeztem, hogy mondjátok meg, hogy mit csináljak, hanem, hogy mit tennétek a helyemben.

2013. ápr. 9. 23:43
 29/30 anonim ***** válasza:
Én a helyedben még csak találkozgatnék vele kötetlenül. Idő kell hozzá, hogy jobban megismerd. Aztán ha úgy érzed, hogy közelebb kerültök egymáshoz, vonzódni kezdesz hozzá, akkor lehet belőle valami.
2013. ápr. 9. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim válasza:
Nálam az számít ha egyrészt tud segíteni.. Ápolt, nem kell extra helyesnek lennie de legyen veled kedves mosolygós és egy kicsit rosszfiú:)
2015. dec. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!