Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mennyire legyen egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mennyire legyen egy férfi/fiú humoros? A showder klubos nagy dumások már túlzásba viszik? Életkort is írjatok légyszi.

Figyelt kérdés
2013. ápr. 10. 18:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Legyen humoros, de tudjon komoly is lenni, és a lényeg,hogy ne legyen erőltetett. Ismerek olyat, aki kb minden mondata után azt várja,hogy röhögjünk, egy idő után már fárasztó tud lenni. A showderklubbosok szerintem nem viszik túlzásba (maximum 1-2 fellépő). 20/L
2013. ápr. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk egy Hadházi tipusú pasi megér egy/két ajtócsapkodást, ha mondjuk még egy 10-est lefarag magából, akkor igen:DD
2013. ápr. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nálam a humor létfontosságú.. A showder klubosoknak poénjaik vannak, megtanult kis szövegek..Nekem senki se mondjon Morickás viccet...: P Az a lényeg h vicces gondolatai legyenek .. meg hát én a szép pasi mosolytól behalok.: D
2013. ápr. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem a humorral van baj, hanem azzal, hogyha a fontos döntéseket is elhumorizálja. Attól mert valaki humoros, még lehet felelősségteljes és megbízható. 29n
2013. ápr. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kell nekik a humor, mert a nők többsége agybajos, tehát paranoidok, félnek mint az őzek. Miről van szó?

Ha egy totál komoly, komor pofa áll eléjük, akit nem is ismernek, tegyük fel,hogy a fickó korrektül jól néz ki, de nem egy életvidám valami.

A nő agyának a reakciója erre az, hogy vagy nem kedveli a pasas a nőt, feszeng a társaságában, vagy agresszív.

A nők nem tudnak feloldódni ilyen emberek társaságában, megnehezíti az ismerkedést, szoronganak, talán félnek is!

Főleg a mai világban sokkal paranoidabbak.

Egy gyors baszóra azért a bevállalósabbak vinnék szomorkás pasit, de hosszú távra nem hinném, hogy akarnák, mert állítólag unalmasnak találják a komoly embereket.

Sok nő azt szereti,ha el van velük röhörészve, elshowmankedik az illető.

2013. ápr. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
egyetértek az utolsóval.
2013. ápr. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

5ös. Igen, a nők többsége...

Nekem nem kéne egy showmankedős...Jobb szeretem a komolyakat, akiknek van humorérzékük.

2013. ápr. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!