Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan javítsak a kisugárzásomon?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan javítsak a kisugárzásomon?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 12. 20:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Tartsd rendben a hajad, mosd meg az arcod és a szád, ne légy büdös és legyen rajtad tiszta ruha.
2013. ápr. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Első, nálam ez rendben van, mégsem érdeklek senkit sem akivel esély lenne összejönni.


21/N

2013. ápr. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Attól függ most mi a gond vele. Milyen ruhákat hordasz, hajad stb.
2013. ápr. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Azt hittem valamiért, hogy pasi vagy. Bocsi.

Amúgy a kisugárzáson csak úgy tudsz változtatni, ha gyűjtesz egy kis önbizalmat és pozitív gondolataid vannak, energikus vagy és boldog.

2013. ápr. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Lány vagyok 17 éves, bocsi, lemaradt.


Nincsenek divatos ruháim, de amit hordok, az soha nem koszos, büdös és én sem vagyok az.

2013. ápr. 12. 20:50
 6/8 anonim ***** válasza:
Hallgass sok Manu Chao-t, öltözz rendezetten és élvezd az életet. :))
2013. ápr. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Küldj képet és megmondom.


18F Hajdú-Bihar

2013. ápr. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a gondolataidon van a lényeg, hogy általában pozitívan lásd a világot, legyen egy-két jó szavad mindenkihez, és sokat MOSOLYOGJ! :))
2013. ápr. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!