Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mindent tönkre tettem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mindent tönkre tettem? Én csak őt szeretem.

Figyelt kérdés
Szerelmes vagyok egy pasiba, találkozgattunk, elmondtam, hogy szeretem, de úgyis látott rajtam mindent.. De akármennyire is bejöttünk egymásnak, nem lett semmi belőle, mert időközben az egyik ismerősömtől megtudam, hogy foglalt.. Kerültem minden alkalmat, amikor együtt lehettünk volna.. Borzasztóan szeretem... De majd, ha akar valamit, elhagyja a párját, ha nem akkor meg miért kínzott? Küldött volna el a fenébe.. Ez volt / van 1 éve.. Én nemrég úgy döntöttem, hogy engedek egy másik pasi közeledésének.. Hát ebből lett egy két csók, simogatás, erre megjelent a másik pasi.. Nem tudom miért, de úgy éreztem elsüllyedek szégyenemben.. Pedig szingli vagyok, nem tartozom senki sem elszámolással, miután ez történt a pasi, aki lesmárolt, mondtam neki, h"hagyjuk is ennyibe a dolgot" a másik akibe szerelmes vagyok bunkó velem, nem köszön, rám se néz... Ki akarom törölni a fejemből, mert becsavarodok... És nem tartom korrektnek a pasi párjával szemben. Mit tegyek? Nem bírok másra rá nézni.. de muszáj lenne.. Ő miért viselkedik így velem? Kérlek Segítsetek.!! Mint írtam, igen ismerem, ő tudta, hogy szeretem, de nem mondta, hogy foglalt... Így, miután megtudtam, úgymond a távolból szeretem... Nem adok semmi utalást arra, hogy még érzek valamit... Pedig igen... Olyan nehéz ...
2013. ápr. 12. 20:56
 1/1 anonim ***** válasza:
Az akarat a kulcs. Ha el akarod felejteni, el fogod. De amíg azt akarod, hogy elhagyja érted a másikat és direkt álomvilágban élsz, nem fogod elfelejteni. Az élet nem olyan bonyolult, mint kamaszkorban tűnik...
2013. ápr. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!