Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk mit gondoltok erről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Szerintem azok a lányok akik azt mondják itt a gyakorin,hogy "sose nem lesz pasim"előbb utóbb úgyis be pasiznak.Ahhoz nagyon,nagyon csúnyának kell lennie vagy a modorával,viselkedésével kell lennie valami bajnak,hogy egy csaj ne kapjon pasit.Olyan fiúról már halottam,hogy sose volt barátnője.Nem is egyről.

2013. ápr. 13. 15:14
 1/8 anonim ***** válasza:
s?
2013. ápr. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Persze, hogy bepasiznak. Kibeszélik, visszaigazolást kapnak és máris boldogok.
2013. ápr. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

én is hallottam olyan lányról akinek nem volt még pasija

most 28 éves és egy farmon él a szüleivel. És gondozza az álatokat és boldog és kérdésemre azt válaszotla hogy "minek nekem pasi mikor a nőknek a boldogsághoz csak akkor szükséges egy férfi jelenléte is, ha elhiteti vele a környezete, hogy az pedig kell... Nekem itt vannak az állatok szeretem őket ők is szeretnek engem, és egyik sem lép félre egyik sem azért jön hozzám dörgölözni hogy szét tegyem nekik a lábamat."


és nem egy barlanglakó lány mert nagyon müvelt és bármikor kapható egy bulizásra :) És amikor ezt közölte velem bevallom elgondolkodtam :)

2013. ápr. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát, én sajnos nem ezt tapasztaltam. 1 éves vagyok, de még sosem olt párom. Pedig nagyon szeretném :(
2013. ápr. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Prof. Shevy én is ismertem egy olyan nőt aki azt mondta,hogy neki nem kell férfi.Nem is volt soha neki.De nála 4 kerék helyett csak 2 működött :D
2013. ápr. 13. 15:22
 6/8 anonim ***** válasza:
mind a két oldalon van ilyen, akinek nem lesz senkije, de ez nem igaz, hogy nem kell neki senki,
2013. ápr. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ezek a csajok belül hibásak és nem kivül. Nem egy csúnya nő foglalt szóval nem igaz, hogy a külsejük miatt nem találnak. Vannak kik szépségük létére szinglik. Vajon miért? Nincs pasi a földön? Akik sírnak, mert nincs pasi azok belül követik el a hibát (igényes, hisztis, k*rva, bamba, beképzelt, stb..)
2013. ápr. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Minden élőlény társas a jelenlegi ismeretek alapján, lényegtelen, hogy életében hányszor, vagy milyen rövid időre...

Shevy, azzal az ismerősöddel még talán én is szívesen elbeszélgetnék a dologról. Kétlem, hogy valaki soha ne akarjon senkit. Amit nem tapasztaltál még, arról nem tudod, hogy akarod-e, vagy nem.

Vagy volt valakije, akivel nos mondjuk úgy, nem volt a legjobb a kapcsolat, vagy csak a boldog tudatlanság beszél belőle. Személy szerint nem tudom, melyik a jobb.

Azt meg nem hiszem el senkinek, hogy nem hiányzik neki egy társ, még ha csak néha is jut eszébe. Mert még nekem is beugrik, hogy jó lenne valaki, aki tényleg mellettem van, pedig nem nagyon van olyan ember, aki antiszocabb lenne nálam. :D

Hidd el, később majd ő is akar valakit, mert azért 3 csirke, meg 5 liba mellett megöregedni egyedül, nem épp nagy élmény.

2013. ápr. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!