Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan hívhatom fel a figyelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hívhatom fel a figyelmet a sracnak?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik egy fiú akinek én is tetszettem 2 hónapja..de azóta nem is beszéltünk meg semmi..most elmondtam a haverjanak hogy tetszik erre az a srác aki tetszik állítólag azért mert fél hogy járni akarok vele letiltott facen..de amikor a haverja mondta neki hogy nem akarok vele járni(mondtam hogy ezt mondja neki különben még megutal)akkor ő azt mondta hogy gondolta hogy én tuti nem akarokvele járni ..meg amikor odaakartam menni hozzá beszélni akkor rám se nézett..mit csináljak hogy felfigyeljen rám?? Pedig tudom hogy szoktak rólam beszélni...de máskor észre veszi hogy a világon vagyok...segitsetek kérlek!!
2013. ápr. 13. 15:21
 1/3 A kérdező kommentje:
*Észre sem veszi..
2013. ápr. 13. 15:24
 2/3 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? :)


Nekem úgytűnik, hogy a fiú még nem szeretne bnőt:/ ha Te is tetszel Neki, és mégis letilt, azért mert Te járnál Vele, akkor sztem még várhatsz Rá:/

2013. ápr. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Polipop ***** válasza:
Szép is ez a 12 évesek nyűglődése... Szerintem egyelőre még neked sem kéne pasit keresned, bármennyire is akarod most, pár év múlva már csak a fejedet fogod fogni...
2013. ápr. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!