Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 18 évesen még sosem csókoltak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 évesen még sosem csókoltak meg?

Figyelt kérdés
18 éves végzős gimnazista vagyok, de még sosem volt barátom, pedig nagyon hiányzik. Nem vagyok zavarban a fiúk közelében, bár azt nem mondanám, hogy vagy olyan srác, akivel nagyon jóban lennék. Egyszerűen nem értem. Nőiesen öltözködöm, kedves vagyok, bér kicsit csendes néha, de olyan, mintha a fiúk nem vennék észre, hogy lány vagyok. Pedig már nagyon hiányzik az, hogy valaki megöleljen és szeressen. Jövőre egyetemre megyek és még senki még csak meg sem csókolt. Nem tudom, min kéne változtatnom :(
2013. ápr. 13. 15:33
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
Küldj egy képet privátban:) megmondom mi lehet a probléma :)
2013. ápr. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
Esetleg csókolj meg valakit.
2013. ápr. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
szerintem nem vagy elég közvetlen, mert aki nálunk buliba járt annak már 17 évesen volt csók legyen az akkora bányarém hogy hihetetlen
2013. ápr. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
Ne haragudjatok, de fotót nem fogok magamról küldeni. Lehet azt mondani, hogy úgysem ismertek, meg jaj nemár, de nem szeretném, ha valami felismerne. Vannak sajnos olyan ismerőseim, akikről tudom, hogy kigúnyolnának
2013. ápr. 13. 15:35
 5/33 A kérdező kommentje:
Igen, menjek oda a sráchoz, akit annyira kedvelek, de észre sem veszi, hogy lány vagyok, és egyszer csak csókoljam meg :)
2013. ápr. 13. 15:36
 6/33 anonim ***** válasza:
Biztos túl szép vagy ahhoz,hogy igaz legyél :DVagyis nem mernek közeledni feléd,mert túl szép vagy.
2013. ápr. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:

1: nem hiszem, hogy egy kép alapján megtudnád állapítani nála, hogy mi a probléma, mivel nem hiszem ,hogy feltétlenül a külsejével lenne gond:)

Szerintem a kisugárzásoddal van gond, nem kelted fel a fiúk érdeklődését.

2013. ápr. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
Nekem küldhetsz képet mert külföldi vagyok.Komolyan!
2013. ápr. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
Neked még jobb az eseted..most gondolj bele..a mi giminkbe jár egy oan 12 éves lány akinek.már 3 barátja volt..de tényleg légy kicsit közvetlenebb ;))
2013. ápr. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%

:) Ugyanígy voltam ennyi idősen. 20 évesen kaptam meg az első csókomat, és megérte rá várni! Csodálatos volt, a srác szerelmes volt belém, én is belé, és örültem hogy előtte nem hagytam magam másoknak.

Szerintem semmin nem kellene változtatnod, csupán várd ki míg szerelmes leszel valakibe, és az a valaki viszonozza is. Úgy lesz az igazi, hidd el ;)

2013. ápr. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!