Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudom hülye kérdés, de. (a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom hülye kérdés, de. (a többi lent)?

Figyelt kérdés
valaki azt mondta nekem, hogy szexuálpszichológushoz csak párok járnak, csak párban jó menni oda, miért egyedül nem is mehetnék?? (Elvinném legfeljebb a gumi férfimet :))ha ezen múlik.
2013. ápr. 13. 16:57
 1/3 anonim ***** válasza:
:DDDDD lol
2013. ápr. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

xD ez tényleg vicces :D

szexuálpszichologusoz azért járnak a párok mert tulajdonképpen mindketten szeretnék ha normális kerékvégéba térne vissza a kapcsoaltuk.

2013. ápr. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Dehogy, persze, hogy mehetsz egyedül. Nem szexelni kell előtte, hanem a problémák okát feltárni. Tehát ha Neked van bármilyen szexuális problémád, miért ne kereshetnéd fel egyedül?
2013. ápr. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!