Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért megy nekem ilyen nehezen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pretty_Fighter kérdése:

Miért megy nekem ilyen nehezen az ismerkedés? (lány-lány)

Figyelt kérdés

Próbáltam már jópár társkereső oldalt,de a lányok 70%-a kamu...vagy nem budapesti,vagy 3.-at keres,vagy vissza se ír nekem.Ha ezek mégsem,akkor nem tetszik vagy én nem tetszem neki.

Másnak is ilyen nehezen megy?

Csak azért csodálkozom,mert pasit szerezni,viszont 1000× könnyebb.(bi vagyok) Pl egy fiú mindig vissza ír,de a lányok többsége nem,és nem mondja meg,hogy bocs,de nem tetszel,vagy bocs de hidegen hagysz..

Lányok,ti hol ismerkedtek?


2013. ápr. 13. 17:03
 1/6 anonim ***** válasza:
54%
Azért könnyebb pasit szerezni egy lánynak mert az a normális.
2013. ápr. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
59%

én is bi vagyok,még se fiúval se lánnyal nem voltam..

de én nyuszi vagyok az ismerkedéshez mindegy,hogy fiúról vagy lányról van szó..


neten nem próbálkoztam,mert csak rosszat hallottam meg hát sok a kamu is ahogy írtad!


szóval a kérdésre a válaszokat én is várom :)



20/L

2013. ápr. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
59%
Ha ilyen helyet tudnátok mondani, annak én is örülnék. Én nem szeretek neten ismerkedni.
2013. ápr. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
mert a lányok többsége hál' Istennek jobban szereti a banántot mint a vöröshagymát, arról meg nem is beszélve hogy ronda vagy és leszbi (azaz hülye) .
2013. ápr. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kösz a hasznos választ!:D
2013. ápr. 13. 17:55
 6/6 anonim ***** válasza:
én is ebben a "cipőben járok,, .. nagyon nehéz olyan lányt találni aki komolyan is gondolja ezeket..
2013. ápr. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!