Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek most tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek most tényleg szerelmes belém? Vagy megint játszik velem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


17 éves lány vagyok, és szerelmes, nagyon. Ezért nem látok éppen tisztán, és a segítségeteket kérem. Elég régóta ismerek egy srácot, és egy ideje szerelmes is vagyok belé. Augusztusban csókolt meg először, akkor azt hittem, hogy szeret. De aztán azt mondta, nem akar velem járni. Elég rosszul esett... Szilveszterkor csináltam egy bulit, ahol ő is ott volt, más lányokkal volt elég feltűnően, kicsit elegem lett, és ittam pár felest. Mivel sosem iszok, ezért már a is elég volt, elengedtem magam, és kicsit szédelegtem. Valami srác próbált rámmászni, az én srácom meg elég ideges lett , és az este hátralevő részében mellettem maradt, kikísért a levegőre, meg hozott nekem inni, szóval vigyázott rám. De másnap megint azt mondta, ő nem akar sem tőlem, sem mástól most kapcsolatot. 3 hónapig kvázi "titokban" mégis jártunk. Randiztunk párszor, beszélgettünk sokat, elmondtam neki, hogy nagyon szeretem, de fáj, amit csinál, hogy nem vállal fel. Aztán 1 hónapja, mikor találkoztunk, azt mondta, hogy szerelmes belém, rájött, hogy mennyire kellek neki, és felvállalt, mindenkinek dicsekszik velem. Nagyon sokat vagyunk együtt, viszont én még kicsit bizalmatlan vagyok vele, félek, hogy megint pofára esek. Most járunk 1 hónapja. Szerintetek elengedhetem magam, és bízhatok benne?


17/l és 17/f


2013. ápr. 13. 18:43
 1/5 anonim ***** válasza:

hát elengedni ne nagyon engedd el magad MÉG.

Egyenlőre légy elővigyázatos, és ne éld bele magad nagyon. Mutasd meg neki, hogy nem vagy olyan, akivel akármikor játszadozhat.

Majd pár hónap múlva, ha tényleg veled marad, látni fogod, hogy szeret-e igazán, és akkor simán lehet egy boldog kapcsolat:-)

2013. ápr. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Néha mondom neki, hogy nem bízok még benne, és mindig azt mondja egy komoly, és boldog kapcsolatot szeretne velem. Meg amúgy lehet, hogy gyerekes, meg tudom, unjátok a facebookot, de még oda is kitette, hogy kapcsolatban vagyunk, és eddig még egy barátnőjét sem vállalta fel így. Csak... nem tudom, szóval még nem vagy 100%.
2013. ápr. 13. 18:50
 3/5 anonim ***** válasza:

logikus, és érthető, hogy nem 100%.

És még ne is legyen, kitudja mi jön közbe megint.

Idővel, ha látod, hogy tényleg komolyan gondolja, ez változni fog és bízni fogsz benne.

2013. ápr. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
amúgy vagyok-ot akartam írni :D
2013. ápr. 13. 18:58
 5/5 anonim ***** válasza:

...és még a női logika bonyolult! :)

Nos, azok alapján, ami szilveszterkor történt, szerintem szeret.

2013. ápr. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!