Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, Nők! Leírnátok nekem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Nők! Leírnátok nekem, hogy mi az ami nagyon taszító/irritáló egy férfiban?

Figyelt kérdés
Érdekel a számotokra legrosszabb pasiról alkotott képetek. Ha lehetne elsősorban belső tulajdonságoat írjatok, de jöhet külső is.

2013. ápr. 13. 18:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Bunkó, paraszt, kihasználja a lányokat, azt hiszi ő a világ közepe. Van egy ilyen ismerősöm, hányok tőle. Amúgy az a legrosszabb, hogy mikor először beszélgettem vele, nagyon kedves, rendes volt, de amúgy egy alattomos kis dög.
2013. ápr. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Hazudik,bekebzelt,bunkó,iszik,dohányzik,mindig a figyelem középpontjában akar lenni..
2013. ápr. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
téged is megpróbált kihasználni?
2013. ápr. 13. 19:03
 4/16 anonim ***** válasza:
ha paraszt más nőkkel, vagy megbámulja őket
2013. ápr. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

belső: önelégült, egocentrikus, nőies (pl.: túlérzékeny, hisztis és nőiesebben viselkedik mint én. ettől engem kiráz a hideg), mindig a saját kielégülése érdekli és lenyomja a fejem "férfiasságára" kielégülés végett, hatalmas lelki fájdalom ami felemészti, nem figyel oda rám (pl.: nem kérdezné meg mi újság, vagy ha lebetegednék észre sem venné), betegesen rendmániás, anyuci kicsi fia aki nem képes egyedül döntést hozni, nagyon beteg perverziók

külső: büdös a szája, igénytelen, nem mosakszik, szinte tökéletes külső (láttam már fiút, akin minden tökéletes volt. még a cipőfűzője is, azon a masni is, meg a körmei teljesen egyformára voltak vágva és reszelve, minden ruha rajta tökéletesen illik egymáshoz és nincs rajta semmi gond), festet tarajos haj

2013. ápr. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Hát engem valószínűleg csak azért nem, mert a legjobb barátjába voltam/ vagyok szerelmes, és most járunk is. Szerencsére ő nem olyan mint ez a srác, nem is tudom, hogy náluk ez a legjobb barátság oda-vissza igaz-e. Na mind1. Hát... egy csajjal járt, minden szépet mondott neki, aztán egyszer ott aludt nála a csaj, az nem akart vele lefeküdni, vári szeretett volna 1 hónapot, és a srác dobta. Most meg az előző csajának a legjobb barátnőjére nyomul megfektetési szándékkal. Pedig szerintem amúgy a srác nem olyan nagy szám... Ja és igen, én se szeretem, ha cigizik, és túl sokat iszik.
2013. ápr. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Ha félős, visszahúzódó, pipogya, anyuci kisfia, határozatlan, tehetetlen, félénk. Ha bunkó, udvariatlan, érzéketlen, buta, tajparaszt, egoista.
2013. ápr. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ezt azért a nők is jegyezzék meg ahogy bántok egy férfival ugy bánnak veletek is :)
2013. ápr. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Drágám az milyen dolog, hogy egyik nap azt mondod a csajnak, hogy "szeretlek", úgy hogy a csaj kéri, hogy csak akkor mondd, ha úgy is gondolod, majd kidobod, mert nem akar veled lefeküdni?! Undorító!
2013. ápr. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

ez szerintem se túl szép...


köszi az eddigi vákasokat! azért jöhetnek mé! :D

2013. ápr. 13. 19:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!