Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ilyen elkorcsosult...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ilyen elkorcsosult ízlésük a mai lányoknak?

Figyelt kérdés
Mindegyik az ilyen kis csicska "páwák"-ra bukik.. régen az izmos srácokra buktak manapság meg az ilyen kis vizisikló testű korcsokra.. Ha már nagy darab az ember akkor egyből mojdák rá hogy fujj de undorító stb közben meg nem egy profi testépítőről van szó hanem egy szimpla fitness modelről (pl.:Lazar Angelov,Zyzz,Ulisses)
2013. ápr. 14. 21:30
1 2 3
 1/29 Kusaha ***** válasza:
100%
Mondjuk ezért a stilusért ahogy a véleményedet megosztod tuti nem fognak szeretni...
2013. ápr. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
majd kinövik.
2013. ápr. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim válasza:
ez nem mindenkinél igaz nekem az izmos srácok is bejönnek :) de ez azért van mert ők a "menők" 15L
2013. ápr. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
81%

Fogalmam sincs kik ezek akiket írtál. Az sem jó ha egy csontkollekció és azt sem ha 20 évesen olyan izomzata van amitől 30 évesnek néz ki. Aki normális, aktív életet él annak nincs szüksége kondizásra, hogy vonzó teste legyen. Szolisokat végképp nem tudom feldolgozni, hogy minek rondítsák el a gyönyörű fehér bőrt. Vagy a márkás, divatos ruha legtöbbje visszataszító. Sokkal vonzóbb egy férfi egy sima szürke pólóban, mint valami csicsás szarban.


21/N

2013. ápr. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
elsőnek: engem szeretnek a lányok nem azírt írtam ki ezt a kérdést.. és elmondom neked hogy szeretik hogy ha őszintén elmondod a véleményedet.. :)
2013. ápr. 14. 21:35
 6/29 Christiano Ronaldo ***** válasza:
"két hónapja járok konditerembe, Megan Fox mégse fut utánam széttárt lábakkal"
2013. ápr. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
gugliba beírod a nevüket és kiad 43653675334 képet :D:D
2013. ápr. 14. 21:36
 8/29 anonim ***** válasza:

De még nm is az a baj, hogy "vizisikló testűekre" buknak :D mert én is ilyen vagyok sajna (magas és vékony) hanem, hogy ezt ki is hangsúlyozzák az idétlen öltözködésükkel...


pl.:


[link]


Jó ég, soha nem bírnám felvenni ezt a stílust.


F

2013. ápr. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
Érdekes a jó alkatú srácok mindig is kellettek a csajoknak.Hiába öltöztek átlagosan...
2013. ápr. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:

Tök jó, hogy őszinte vagy, ez nálam pl. nagy pozitívum, igazából szóba sem állnék komolyabban olyannal, aki össze-vissza hazudik. De azért nem mindegy, hogy milyen stílusban őszinte az ember.


Egyébként nem mindenkinek tetszenek ezek a páwa fiúk, én pl. csak röhögni tudok rajtuk. Az összes srác, aki eddig tetszett jól öltözött, ápolt, izmos, sportos alkat volt. Nem mondom, hogy nagy darabok voltak, mint egy kétajtós szekrény, de sportosak, erősek, izmosak voltak. :)

2013. ápr. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!