Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Első csók kérdés, megéri...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első csók kérdés, megéri komoly kapcsolat előtt próbálgatni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Lehet, hogy hülyén fog hangzani a kérdés, előre is bocsánat. 18 éves vagyok, és még nem volt egy barátom sem, ebből következik az, hogy még nem is csókolóztam. Van egy fiú, aki nagyon tetszik, de sokkal idősebb nálam, sok kapcsolata volt már, nekem pedig még egy sem. Lehet, hogy lesz pár hónap múlva köztünk valami, de félek, hogy az első csókot el fogom rontani (tudom, hogy nem kéne ezen stresszelni, de mégis kellemetlen még belegondolni is). Szerintetek célszerű lenne előtte kipróbálni valakivel, hogy annál, aki igazán tetszik, már rutinszerűen menjen? Ne ítéljetek el, normális, segítő válaszokat várnék.

Kitti, 18



2013. ápr. 14. 21:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem kell próbálni,nincs benne semmi ciki hogy még nem csókolóztál,ez ösztönösen menni fog,és az első csók/szex tényleg sokáig megmarad benned,szerintem kellemesebb arra gondolni hogy egy olyannal volt az első csók akit tényleg szerettél
2013. ápr. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kedves Kitti :D

Egyrészt nem gáz, hogy még nem csókolóztál, másrészt elrontani nem igazán lehet az első csókot. Legfeljebb hagyod, hogy ő irányítson, hidd el, nem olyan nagy ördöngösség, mint amilyennek elsőre tűnik. Én azt mondom, hogy csak azért ne csókolózz, meg gyakorolgass, hogy vele ne bénáskodj később, ez elég gáz felfogás. Ugyanakkor hiába gyakorolsz egyvalakivel, a csók a partnertől függően más-más lehet. Nekem volt olyan pasim, akivel annyira gáz volt a csók, mintha kb mindkettőnknek az első lett volna, pedig nem. Egyáltalán nem volt jó, sőt! Míg az első csókom meg tök király volt, mintha anyámból is csókolózva jöttem volna ki.

Ettől függetlenül nyilván a te döntésed, mit csinálsz :)

2013. ápr. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Hogy én is mennyit aggódtam ezen, hogy "jaj ha oda jutok egy sráccal aki tényleg tetszik majd mit fog szólni hogy ennyire kezdő vagyok" meg nekem is megfordult a fejemben hogy gyakorolni kellene valakivel. Ez butaság. Nem kell. Az én barátomnak is van bőven tapasztalata, nekem meg semmi sem volt. Aztán mikor megcsókolt nagyon béna voltam, kb sokkot kaptam, és elmondtam neki hogy mi van, mert annyira hülyén reagáltam. És jól fogadta, semmi meghökkentő nem volt benne. Szerintem elmondhatod te is, mondjuk inkább utólag, ha esetleg rosszul éreznéd magad :)
2013. ápr. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem kell próbálgatni. Vele lesz emlékezetes vagy azzal, akivel igazi lesz, nem próba. Nekem is egy sokkal tapasztaltabb férfival volt az első csókom anno. Tök jól sikerült :). Én mondjuk, ez vicces lesz, de a kezemen próbáltam ki, mikor egyedül voltam, milyen érzést okozok, ha bizonyos módon csinálom :).
2013. ápr. 16. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!