Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit gondolnátok egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondolnátok egy olyan lányról, aki arra vágyna, hogy szép ruhákba öltözködhessen? Felszínes p*csának tartanátok vagy nem érdekelne titeket?

Figyelt kérdés
Sajnos nem vagyok valami gazdag, de annyira tetszenek a szép, márkás ruhák és annyira szeretnék jól kinézni, de nem mások miatt, hanem mert nekem tetszene. Zavarna titeket, ha egy lányt ennyire érdekelné, hogy miben jár? Adnátok egy esélyt egy ilyen lánynak?
2013. ápr. 14. 22:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem a márka miatt lesz szép egy ruha. Adnék esélyt.
2013. ápr. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
60%
Egy ilyen lánynak igen, de neked nem mert süt rólad, hogy buta vagy. (legalábbis a kérdés mindenképpen rettenetesen ostoba)
2013. ápr. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
65%
2-es XDDDDDDDDDD
2013. ápr. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Én mindig szép ruhákban járok. Akkor is, ha sportruci van rajtam, és akkor is,ha estélyi ruhát kell felvennem.

Szeretek jól öltözni. Még sosem mondta senki, hogy felszínes lennék. Vagy csak gondolta? De miért is gondolta volna?

2013. ápr. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Vackorka ***** válasza:
100%
Én azt gondolnám, hogy van izlése és ad magára :) Ez egy természetes dolog
2013. ápr. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Én is szeretek szép ruhákban járni; csak akkor gáz, ha túlzásba viszed, és csak az a fontos, hogy nézz ki. Ha szimplán szeretsz szépen felöltözni, de közben pl. okos vagy, érdeklődő, meg ilyesmi, akkor nem tartanálak felszínesnek.
2013. ápr. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Nekem az természetes,hogy szépen,igényesen öltözködök.

A márka nem számít,mert pl a kínai ruhák között is vannak csinos,igényes darabok.

Viszont ha nincs pénzed és megvennél drága ruhákat csak azért mert márkás és mert az menő akkor igen,felszínesnek tartanálak.

2013. ápr. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

#2 Nem vagyok buta! Nem értitek miért tettem fel ezt a kérdést. De nem baj.


#6 Nem csak az fontos!


Köszönöm az eddigi válaszokat!

2013. ápr. 14. 22:55
 9/15 A kérdező kommentje:
#7 Nincs pénzem, de ha éppen van, akkor drága dolgokat veszek, de nem azért mert az a menő, hanem mert azok tetszenek és szeretem a minőségi ruhákat.
2013. ápr. 14. 22:58
 10/15 anonim ***** válasza:
6-os vagyok. Látod, az a lényeg! Akkor meg ne aggódj emiatt :)
2013. ápr. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!