Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol találhatnék magamnak egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatnék magamnak egy meleg ba barátot? :D

Figyelt kérdés
Komoly a kérdés, én nagyon birom a melegeket :) azokat dl akikkel el lehet menni vásárolni beszélni a pasikrol stb.. a lányokbol egyszerűen elegem van, volt legjobb barátnőm is rá hajtott az akkori pasimra.. fiú barátaim vannak de az nem ugyan olyan mert velük nem lehet akár miről beszelni.17L
2013. ápr. 14. 22:50
 1/6 first blood ***** válasza:
te ilyen dadogós retardált vagy?
2013. ápr. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
? teljesen normális vagyok:)
2013. ápr. 14. 23:05
 3/6 anonim ***** válasza:
ugye tudod h csak a filmekben ilyenek a melegek? valójában kb ugyanolyan férfiak mint heteró társaik, csak éppen a férfiakhoz vonzódnak és meglehetősen irritálja őket amikor a nők arra akarják használni őket, amiket ide leírtál. ez sajnos nem így működik. ajánlom figyelmedbe ezt a cikket: [link]
2013. ápr. 14. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én suliban láttam egy olyan meleg fiút, aki lányokkal volt, de amúgy két ismerősöm az, ők egy pár, és ugyanolyanok, mint a hetero pasik, habár harmincon, negyvenen túl vannak, így nem annyira szeretnek szerintem vásárolni.
2013. ápr. 15. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nincs révén, szóval valaki meséje már el melyik amcsi sorozatból veszik az ötletet a tinilányok? Minden 2.nap van egy ilyen kérdés!


Amúgy adjatok nekem is pár barátjától tippet, mert percek óta azon töröm a fejem, hogyan lehet a megismerés utáni percekbe belecsempészni a szexuális preferenciára utaló kérdést... bár biztos kissé régimódi vagyok, mert nem kulcsfontosságú kérdés nálam barákozáskor, hogy kire-mire izgul fel a leendő barát...

2013. ápr. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Révén, az tévém akart lenni, csak az Android másképp gondolta....
2013. ápr. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!