Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok/Hölgyek mit gondoltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vackorka kérdése:

Lányok/Hölgyek mit gondoltok egy olyan pasiról az utcán aki néz titeket, majd amikor visszaszemztek azzonal kisfiu módjára elkapja a szemét?

Figyelt kérdés
És mit gondoltok akkor, amikor néz titeket, és ti visszaszemeztek, de addig néz továbbra is ameddig nem jöttök ti zavarba?
2013. ápr. 15. 18:22
 1/7 anonim ***** válasza:
mit gondolnék mégis? :D ha elkapja a tekintetét, akkor szégyenlős kisfiú. ha meg bírja velem a szemezést addig, míg én nem jövök zavarba, akkor akár közelebb is jöhetne :P 23L
2013. ápr. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk engem inkább zavarna, ha valaki csak nézne egyhuzamban, mintha elkapná a szemét.
2013. ápr. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ma például egy nővel kb 10másodpercig néztünk "farkasszemet" és már magamba káromkodtam, hogy kapja már el kapja már el a szemét :D 23F
2013. ápr. 15. 18:27
 4/7 anonim ***** válasza:
68%

Ez akkora hülyeség ,hogy elkapja a szemét.

Egyrészt mert a nőknek szemét a hozzáállása. Vagy az a tipikus "engem ki kell érdemelni" féle nő, akire ránézni is csak engedéllyel szabad aki ilyneken töpreng.

Oda nézek ahova akarok, ez nincs szabályhoz kötve.

Nyilván senki nem szereti ha bámulják folyton.

Ez ösztönös, nyilván ha nekem tetszik egy nő, akkor azért szeretem nézegetni, de tudom,hogy őt esetleg zavarhatja ez, ezért ha visszanéz, akkor én elkapom a tekintetem, hogy ne hozzam ezzel zavart helyzetbe. Ez nem félénkség, ez ösztönös reakció, hogy ne higgye,hogy bámulom.

Szerintem szarabb, ha még utána is nézed folyton.

2013. ápr. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 lizzi77 ***** válasza:
Ez szerintem attól függ, hogy akarsz-e valamit a lánytól.Én nemrég írtam le egy srácot,mert "csak" szemezett.Ha akarsz valamit, akkor ne csak szemezz, ha semmit, akkor meg ne szemezz egyáltalán.
2013. ápr. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne szemezzééé!!
2013. ápr. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Engem kifejezetten zavar, ha valaki folyton bámul. Szerintem aranyos, ha elkapja a tekintetét.

20/L

2013. ápr. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!