Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert nem tudom elfelejteni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem tudom elfelejteni? 3 honapja szakitott velem en ismerkedem mas fiuval es nagyon kedvelem.

Figyelt kérdés
DE ma mondta az egyik baratnom h beszeltem az exemmel meg kerdezte h szerettem e?en mondtam h mar kiabrandultam belole..nem kellek mar neki igy nem lattom ertelmet h kimutasom h kell nekem..mar kezdtem nem gondolni annyit ra..komoly kapcsolat volt..miert kellet elmondania h beszelt vele es h van baratnoje? NEM VOLTAM RA KIVANCSI!!:(s egesz nap ez foglalkoztat h mijen jol megvan nelkulem..egy eves kapcsolat volt..nagyon terveztunk mindent..17L 18F en vagyok a lany

2013. ápr. 17. 14:20
 1/4 anonim válasza:

Ha akar valamit úgyis keres, ha meg nem akkor le van....

Fiatal vagy, ne fecséreld az idődet. Van sok pali. Nem azt mondom hogy kurvulj meg, csak legyél kicsit türelmesebb.

2013. ápr. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nálam is ez volt,csak nekem nem volt ennyire "komoly"... nekem első szerelmem akivel jártam 4 hónap után csak úgy szakított velem,azóta ő tök jól elvan,nekem meg kb. 3 hónapon keresztül mindig ő járt a fejwmben,nem tudtam túllépni. szerintem várj,egyszer fokozatosan elmúlik a fájdalom,addig meg tereld el a figyelmed pl. több időt szánsz a hobbijaidra,és mivel nagyobb vagy mint én (én 14 vagyok) randizgass! valaki csak elég szimpi lesz, aki majd el tudja feledtetni veled a fiút
2013. ápr. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat !
2013. ápr. 18. 20:50
 4/4 Igazmondó111 válasza:
Szerintem 17 évesen nem lehet, sőt fölösleges ennyire előre tervezni. Egy komoly kapcsolat nem 1 évnél kezdődik, és nem kamasz korban. Fölösleges csüggedni, hiszen annyi férfi jöhet még az életedbe. Az pedig, hogy Ő tovább lépett teljesen érthető. Neked is ezt kellene tenned, és nem azon síránkozni, hogy jajj de mi már gyerekeket akartunk, meg közös jövőt. Először végezd el az iskolát, tanulj többet mint eddig, hogy legyen belőled valami!
2013. ápr. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!