Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szar ember, de mégis tetszik....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szar ember, de mégis tetszik. Hogy felejtsem el?

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki tetszik, és az elmondások szerint neki én is. Soha nem adtam neki jelet, amit nem is bántam meg, mivel szar ember. beszéltem valakivel, és kibeszéltük, hogy tényleg az, de hiába akkor kiábrándultam belőle, még mindig tetszik, pedig tudom, hogy nem jó ember, és hogy kihasznál pár embert, és őt is ki tudják mások, néhány lány.

elakarom felejteni, mert ha járna is velem, akkor se járnék vele, mert nem jó emberileg.

hogy felejtsem el? nem vagyok szerelmes mégis vonzódok hozzá.



#felejtés #rossz ember vonzódás
2013. ápr. 17. 16:48
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Keress egy nem szar embert, és akkor elfelejted...
2013. ápr. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nem olyan könnyű olyan embert találni, akihez vonzódok, sőt testileg is vágyok rá, de még se szar ember ...
2013. ápr. 17. 16:51
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
te is az vagy :D mit sír a szád
2013. ápr. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Csordaszellem VS individuum. Jártam már így... Utóbbit elítélik egyetlen hibájáért míg előbbinek ott van naponta száz f*sz aki körbekéjelgi. Megmondom mi az ábra: te valójában akartál tőle valamit csak nem sikerült lóvá tenni és most sír az egód. Nem kell köríteni.
2013. ápr. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Detto..nalam is...szar ügy :(
2013. ápr. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Velem kb. 13-14 évesen volt ilyen, mégis már akkor fel tudtam mérni a helyzetet, és még csak önvédelemből sem mentem bele semmibe azzal a fiúval(amúgy jó ideig mással sem). Szimplán akaraterő, tudod milyen ember, jó lenne neked? Nem. Akkor tiszta sor, hogy mit kell tenned.
2013. ápr. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Általában a csajok a rossz pasikat szeretik.Az a baj hogy addig nem fogod tudni elfelejtni amíg nem találsz egy olyan pasit aki jobban érdekelne nála...
2013. ápr. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
nem akartam lóvá tenni, egyszerűen nem kell ahhoz elégé, hogy ne gondolkodjak józanul, de mégis kell valahogy. ezt nem tudom h csináljam h ne kelljen :S
2013. ápr. 17. 18:49
 9/9 anonim ***** válasza:

Azért ismerd meg jobban személyesen is, hátha nem is olyan szar ember. Te szeretnéd, ha rossz lenne a híred, és nem bizonyíthatnád az ellenkezőjét?

(ő kihasznál pár embert, őt meg mások: tiszta sor...)

2014. jún. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!