Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ha bejön nektek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ha bejön nektek egy fiú, és megtuđjátok hogy tud sírni is, akkor utána sem változik a véleményetek?

Figyelt kérdés

Néha 1-2 videón, filmen, vagy a kutyám halálán meg ilyeneken.


Azért kérdeztem, mert most pl ezen egy kicsit megkönnyeztem:

http://www.youtube.com/watch?v=phGyJyp3MBg


ugye nem gáz!?



2013. ápr. 17. 23:13
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nézd meg a Clannad After Story-t, nah azon bőgtem mint egy óvodás, meg még volt pár anime, de max csak animéken, más nem olyan megható
2013. ápr. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
a Rolcsi csak visítani tud
2013. ápr. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
dehogy,egyáltalán nem változik a véleményem
2013. ápr. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nem változik a véleményem, sőt...szerintem ha egy srác kimutatja az érzéseit, és akár egy ilyen videó is megkönnyezteti, az egyáltalán nem szégyen. szerintem aranyos, és egy érzékeny srácról árulkodik, ami bizonyos fokig, biztos vagyok benne hogy több lánynak is bejön. Ó, és én is megkönnyeztem ezt a videót.Plusz még libabőrös is lettem...
2013. ápr. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Szerintem "aranyos" ha egy fiú tud sírni
2016. okt. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!