Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ha egy fiú elhív...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha egy fiú elhív egy lányt valahova akkor nem egyértelmű hogy bejön neki? ( persze ha csak 2en vannak)

Figyelt kérdés
2013. ápr. 18. 19:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
de!
2013. ápr. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
de igen
2013. ápr. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha nem jönne be neki miért hívná el.
2013. ápr. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem, mert egy elhivás még semmit nem jelent.
2013. ápr. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
83%
Ha a Taigetosz-hoz visz, akkor nem.
2013. ápr. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem.

Nekem minden barátom fiú, egyáltalán nem fordul meg a fejemben, hogy randi a találka, hacsak nem mondják ki így.

Lehet együtt két ember ezer okból, nem csak párkapcsolat céljából.

2013. ápr. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Én én még egy éve elhívtam egy lányt majd végül kiderült hogy nem gondolta. De nem is voltunk még szinte barátok se. Edzésről ismertem, kb csak a nevét tudtuk egymásnak. Lehet hogy ez úgy van hogy fiúk egyértelműnek tartják lányok meg nem? :D
2013. ápr. 18. 19:38
 8/11 anonim ***** válasza:
7: Nem hiszem, én másfél évtizedig "tartottam" 20-40 fiúbarátot, akikkel rendszeresen találkoztunk, és ha valaki a 9. évben sem adja jelét annak, hogy egy párnak tart minket, akkor szerintem nem tart annak...:D:D
2013. ápr. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hát valószínű igazad van, csak nekem (15 vagyok) nem volt és nincs is sok lány osztálytársám, táborokba meg nem jártam eddig. Bár februárban voltam egyben és ott tényleg volt egy csaj akivel barátok lettünk. De szerintem ha nem lenne pasija és nem lennék szerelmes egy másik lányba, akkor nem akarnék csak a barátja lenni, ugyanúgy egy nőt látnék benne, akia barátnőm lehetne. Lehet hogy ez baromság de én ioyen vagyok :D
2013. ápr. 18. 20:36
 10/11 anonim ***** válasza:

"De szerintem ha nem lenne pasija és nem lennék szerelmes egy másik lányba, akkor nem akarnék csak a barátja lenni, ugyanúgy egy nőt látnék benne, akia barátnőm lehetne.2


Vegyük észre, hogy ez BELÜL zajlik Benned, tehát azt, hogy a 2 verzió közül melyik van Nálad, annak kívül semmi jele nem látszik, jól mondom?

Akkor meg honnét a tetüből tudhatná a lány, hogy mit akarsz tőle, ha még csak nem is mondod?

2013. ápr. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!