Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Belemennétek egy kapcsolatba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belemennétek egy kapcsolatba családos férfival, ha az illető már nagyon régóta tetszene nektek és hosszú idő után végre ő is beadná a derekát?

Figyelt kérdés
Ti 23 évesek vagytok, a pasi 31 és egy Adonisz. Ha hosszan tartó sóvárgás után ő is elkezdene közeledni felétek, akkor elfogadnátok a közeledését (annak ellenére hogy tudjátok, családos ember) vagy pedig elutasítanátok?
2013. ápr. 18. 19:11
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
71%
Nekem van gerincem. És neked?
2013. ápr. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
68%
Te belegondoltál egyáltalán, hogy egy családot készülsz felrobbantani???!! Van gyereke? Te egyáltalán felfogod ésszel, hogy annak a gyereknek esetleg miattad nem lesz apja? Egyáltalán szoktál gondolkodni? Nem, nem mennék bele és ha te igen és van egy csepp igazság a földön, akkor téged is elhagynak gyerekestül és akkor majd pisloghatsz!
2013. ápr. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
85%
Nem. Tudtam, hogy komoly kapcsolat nem lehet belőle (ha a feleségét megcsalja, engem is meg fog), néhány pásztoróra pedig nem éri meg hogy ennyi embernek fájdalmat okozzunk.
2013. ápr. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
55%
Ha ez részéről felvállalt, komoly kapcsolat, akkor feltétlenül. Titkos kapcsolat nem jöhet szóba.
2013. ápr. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
42%

Azért arra igen kiváncsi lennék, hogy az itt irogatők hány%-a lett szeretőből élettárs:D


Egyébként kérdező, a véleményem: voltam a helyedben, csak én nem sóvárogtam, mert teljesen váratlanul, abszolút spontán jött a dolog. Egyszer. Soha többet.

2013. ápr. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
98%
Nem voltam még ilyen helyzetben, így csak azt tudom mondani amit most gondolok. Nem mennék bele, egyrészt a családja miatt, más részt, mert én nem akarnék senkinek sem a titkos szeretője lenni. Rám nézve és a feleségére is megalázó szituáció lenne szerintem.
2013. ápr. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
56%
Neked hogy tetszene, ha a ferjed es a gyereked apja felrekurna? Es egyaltalan milyen idiotanak kellene ilyen gerinctelen pasi? Szerintem osszeilletek, de ugy lenne tisztesseges a dolog, ha megmondanatok a felesegnek.
2013. ápr. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
42%
Egy dugás erejéig esetleg, de utána semmi! És megtarthatod szép emléknek.
2013. ápr. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
59%
HAtos válaszoló, nem csak a kérdező pontozhat, ezt mikor fogjátok már felfogni? Akárki beléphet egy kérdésbe és pontozhat akkor is ha nem válaszol. Mellesleg ha csak 1 lefele mutató piros kezecskét kaptál volna, akkor nem ment volna le pillanatok alatt 39%-ra a válaszod..
2013. ápr. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
31%

Ha ő az, aki közeledik, akkor ráadásul jó "alkupozícióban" vagy vele.

Elmondhatod, hogy oké-oké, de téged aggaszt ez a helyzet, Te egy publikus kapcsolatot szeretnél, amibe a feleség is beleegyezik (mindenképp ragaszkodj hozzá, hogy erről személyesen beszélhess a feleséggel, így nem lehet átverés, pl. hogy telefonban egy feleségnek hitt idegen nővel beszélsz, stb...), amiben van együttjárás, stb., tehát amilyen Neked egy jó kapcsolat. Ha elvállalja, akkor miért ne?:) Ha meg nem, akkor meg úgyis szembesülsz az "egyezkedés" közben olyan jellemvonásaival, amitől elmegy a kedved a személyétől...

2013. ápr. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!