Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Belemennétek egy kapcsolatba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belemennétek egy kapcsolatba családos férfival, ha az illető már nagyon régóta tetszene nektek és hosszú idő után végre ő is beadná a derekát?

Figyelt kérdés
Ti 23 évesek vagytok, a pasi 31 és egy Adonisz. Ha hosszan tartó sóvárgás után ő is elkezdene közeledni felétek, akkor elfogadnátok a közeledését (annak ellenére hogy tudjátok, családos ember) vagy pedig elutasítanátok?
2013. ápr. 18. 19:11
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
17%
Legyen neked szerencséd vele! Családos vagy nem családos, talán szerzel magadnak egy életre szóló élményt. Talán a pasinak is! Ha meg nem teszed, soha nem fogod megbocsátani magadnak. Erről szól az élet, ezért élünk, a nagy lelki (és testi) élményekért, kalandokért, a boldogságért. Lehet, hogy valakinek az a boldogság, hogy csak néz be az étterembe a kirakaton keresztül, csorog a nyála, de ő minden nap kijelenti, hogy ő aztán nagyon nagy erényes, mert nem megy be és nem eszik! Neki ez az öröm (??) Más meg bemegy és jól érzi magát.
2013. ápr. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
93%

Kedves Kérdező! Én voltam szerető, csak annyi különbséggel, hogy elöbb összejöttünk és csak később (4hónap) tudtam meg hogy van családja. Már késő volt, beleszerettem. Két hónapba telt amíg elhajtottam. Nincs mese, szerelmes voltam, de tudtam hogy ott a család. Borzasztóan rosszul éreztem magam. Természetesen ha tudom hogy nős, soha nem kezdtem volna vele. Így jártam!

A tanácsom hogy inkább ne menj bele semmibe, mert késöbb a sors biztos vissza adja neked is hogy megcsalnak!!

2013. ápr. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
56%

Ne tedd!

Én voltam szeret(19 évesen)! És megkeresett a feleség, ott voltak gyerekek is... Megtanultam egy életre, hogy csak független pasival kezdjek!!!

De megvan a véleményem az ilyen pasikról is!

2013. ápr. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
19%
...és egyáltalán ki találta ki azt a okosságát, hogy aki minden nap szemellenzőt visel a világban és hazamegy önsanyargatni az egy erényes, aki meg elmegy valahová, jólérzi néha magát, az meg egy randa görény, gerinctelen, aljas, mocskos gazember... de tényleg, honnan jött ez? Kinek az agyában alakult ez ki?
2013. ápr. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
16%
16: Hát a kaotikus egyházban.
2013. ápr. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
62%
NEM !!!!!!! Ha lenne egy kis eszed,még ha közeledne is feléd arra biztatnád,hogy a figyelmét ne rád ,hanem a családjára szánja.! Nem fair egy család életét szétrobbantani,nyilvánvaló,hogy te már jó ideje ostrmoltad azt a férfit.Hosszú ideje sóvárogtál.... nyilván nem titkoltad.Ez nagyon gáz !!!!Miért az kell neked aki a másé?Nincs elég szingli férfi???? Elitélem az ilyen "nőket" ,az ilyenek miatt robbant már szét nem egy család!Ha még van benned tisztesség,nem méssz bele,és megpróbálod elfelejteni a férfit!
2013. ápr. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
58%
Gyönyörű lenne ez a világ, hogyha mindenki olyan undorítóan gondolkodna, mint itt egyesek. Nem lennének családok, csak élvhajhász emberek... Örülök, hogy bennem még van tartás, soha nem kezdenék házas vagy foglalt emberrel!!!
2013. ápr. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
68%

Az egy dolog, ha tetszik valaki, de ha még tudod is, hogy van családja...

A te szüleid is csalták egymást? Vagy honnan láttad ezt, hogy ez jó dolog?

Az más persze, ha úgy van családja, hogy elváltak. Ezt nem tudtam kiszűrni a kérdésedből.

Mindenesetre egyből az jutna az eszembe, hogy mennyire esett volna jól kislányként, ha az apámat más nővel láttam volna. Nem fogadnám el a közeledését, inkább munkahelyet váltanék, de nem tennék tönkre egy családot az biztos.

2013. ápr. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
64%
16-os! Azzal semmi baj, ha az ember eljarkal a vilagba, szorakozik, jol erzi magat, masokkal hempereg, de ha erre vagyik, akkor nem kellett volna megnosulnie es gyereket csinalnia! A csaladja szamit ra, ezert lenne nagy gorenyseg felrelepni.
2013. ápr. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
45%
Én is egy ilyen helyzetbe vagyok sajnos már fél éve én 19 ő 36 éves. Ő azt hiszi hogy nem tudok arról hogy családja van. Ez már igy nem mehet tovább de sajnos ő is tipikus adonisz megnyerő stílussal. Sajnálni fogom hogy vége lesz mert jó volt vele lenni (szex nem volt).! Ha gondolod irhatsz mert tanácstalan vagyok holnap smsbe vetek véget az egésznek sajnos élőbe gyáva vagyok :'(
2013. ápr. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!