Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az olyan férfi nemű egyedek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az olyan férfi nemű egyedek akik mindig mâs nőt visznek az ágyukba, nem unjâk még? Valòban jò îgy nekik? Vagy csak félnek egy komoly kapcsolattòl? Esetleg csalòdtak már és nem akarnak többet?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 18. 19:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Megválaszoltad saját magadnak a kérdést.. :)
2013. ápr. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem hát.Változatosság.Semmi kötöttség.Jó nők,és csak szex.

Semmi más.

2013. ápr. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
hülye a kérdés,mert pont forditva kellett volna kérdezned,azaz: azok a férfiak akik mindig ugyanazt a nőt viszik az ágyba nem unják még? mert az az unalmas,nem a mindig más
2013. ápr. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
58%
Lehet, hogy egyik nő sem feküdne le velük többször. :)
2013. ápr. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ajánlom figyelmedbe az Így jártam anyátokkal című sitcomot (ha teheted eredeti nyelven nézd). Ott választ kapsz erre.
2013. ápr. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
RENGETEG nyűggel és kötöttséggel jár a tartós kapcsolat. Próbáltam többször is, nagyon hamar rá lehet unni, szerintem praktikusabb a több alkalmi szexkapcsolat...
2013. ápr. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Csak szex mindig mással = kötetlenség

komoly kapcsolat =kötöttség, és apróbb kötelességekkel is jár, amit viszont nem érdemel meg minden lány és nehéz is ilyet találni.

2013. ápr. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Telejsen jól teszik akik váltogatnak szerintem.

Írom ezt egy szűz paréként, sose udvaroltam senkinek. Nem akarok, nincs kedvem.

Nem tudnám elképzelni magamat párkapcsolatban.

Látom hogy miről van szó, hogy milyen párkapcsolatban lenni, körülöttem lévő többi ember példájából.

nekem nem tetszik a kötöttség, nem jön be,hogy egy csomó időt ,pénzt energiát fektetsz bele, és egy idő után ugyis elmúlik a szerelem, a rózsaszín tö köd elszáll, aztán csak a szürke hétköznapok, a "fásultság" és a megszokás statikussága marad. Akkor már késő kilépni, főleg ha egy megszületett kölökről is kell gondoskodi. Onnattól már kész az egész fiatalságod, meg lehetőséged. A családos élet rabszolgájává válsz.

Az elején még minden oly szép és jónak tűnik, vonz a vág,hogy teherbevágsz egy szép nőt, de aztán elmulik ez az egész. Sokaknál így van ez. Én látom. Persze vannak kivételek is, azt is látom. De tönkre szoktak menni az ilyen tartósnak szánt viszonyok. Érzelemmentessé, és szükség tartja össze félévé válnak. NEM KELL!


Sokkal jobb kalandozni, más és más testekkel összepakolni magad, azok gyönyöreit élvezni, érdekesebb az élet úgy szerintem. Semmi unható a gyakori váltogatásban nincs.


Tehát a válasz: Féleg egy komoly kapcsolattól, mert hatalmas kockázat, és kő keményen megütheted érzelmileg és pénzügyileg is a bokádat benne. Emez biztosabb.

2013. ápr. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!