Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem néz a szemembe?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem néz a szemembe?

Figyelt kérdés
Egy osztálytársammal (17F) nagyon jól megvoltunk,közel kerültünk egymáshoz de kiderült, ő nem akar többet tőlem. Amióta ez kiderült, kerül és lesüti a szemét. Miért nem viselkedik normálisan?
2013. ápr. 18. 19:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Talán tetszel neki és úgy érzi, hogy nem illik hozzád. De több minden lehet. Vagy lehet épp egy barátnőd tetszik neki és ez miatt zavarba ejtő neki ez az egész.
2013. ápr. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%
Sanszos, hogy homár
2013. ápr. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nem egyenes a jelleme.
2013. ápr. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mert szemtelen vagy.
2013. ápr. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azért mert meleg, nem sütné le a szemét meg ilyenek. Az pont hogy nem foglalkozik a lányokkal, hogy mit gondolnak róluk. Bár fene tudja.
2013. ápr. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyébként tényleg lehet hogy homár, mert ha nem lenne az, akkor csak érezne irántad valamit, mármint szerintem nem barátkozna olyan lánnyal aki egyáltalán nem tetszik neki, ha csak nem homár, én legalábbis még barátnak sem tudnék elképzelni egy olyan lányt aki kicsit sem jön be.
2013. ápr. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem homár, nem hiszem, úgy láttam, tetszem neki.
2013. ápr. 18. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!