Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyszerűen túl perverz a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszerűen túl perverz a fantáziám, mit csináljak, hogy tudnám levezetni?

Figyelt kérdés
Amikor meglátok egy jó csajt, egyből arra gondolok, hogy milyen lehet meztelenül, persze nem mondom ki szóban, és épp ez a gond... a barátaim nem gondolnák rólam, hogy ilyen vagyok, nem lenne erre senki sem büszke, dehát erre van ez az oldal:D Mit tudnék csinálni ez ellen, gyakran az őrület szélén vagyok emiatt:/ Kort, nemet írjatok légyszíves.

2013. ápr. 18. 19:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
+1
2013. ápr. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Én is kissé perverz vagyok xd de vissza tudom fogni magam.a te eseted elég fura.ki vagy éhezve...szerezz be egy csajt ;) 17/l
2013. ápr. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

ebben nincs semmi rossz,mindenki gondol ilyenekre,

nekem az a bajom nem reálisan,mert ilyenkor mindig jobbnak képzelik el mint amilyen,pl: ki képzeli el egy jo csajrol,hogy meztelenül log a melle,meg szörös a muffja? senki,pedig lehet pont olyan!

2013. ápr. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
kéne neked 1 csaj nem ?
2013. ápr. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

ez egyáltalán nem perverz és csak annyi van hogy ki vagy éhezve :) szerezz partnert aztán hajrá :D csak védekezzetek!!! :D

23, és NEM ha már így kérted :D

2013. ápr. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

de lányok.....

most csak azért "szerezzen egy csajt", mert ki van éhezve?

2013. ápr. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Nagyon vicces az utolsó válaszoló:D Gondolom, hogy sokan vannak így, de amikor úgy hallgatom a trigonometrikát a matekórán, hogy közben arra gondolok, hogy a padtársam dugom épp (lány), akkor azért azon is elgondolkozok, hogy valami nincs itt rendben:/

Persze, ki vagyok éhezve, de azért volt már pár partnerem, már tudok bánni a lányokkal;D

2013. ápr. 18. 19:47
 8/14 anonim ***** válasza:

Te nem perverz vagy,hanem férfi!!:D :D Vagy inkább ember!!

De az tény,hogy egy csaj segít!! ;-)

2013. ápr. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Andii1 ***** válasza:
100%
nincs ebben semmi rossz.. a legtöbb férfi ezt teszi :D attól, hogy nem mondják még ugyanúgy gondolják.
2013. ápr. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Fura, hogy mindenki ugyan azt mondja, fingom sem volt eddig róla, hogy mindenki ugyan iyesmire gondol:D

Próbálkozok a lányoknál persze, kisebb nagyobb sikerekkel:D

Lányok, lehet privibe, örülnék ám nektek:D

2013. ápr. 18. 19:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!