Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az lehetséges, hogy egy 15...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az lehetséges, hogy egy 15 éves fiú, úgymond "vonzódik" egy másik sráchoz?

Figyelt kérdés
Félre ne értsétek NEM VAGYOK MELEG! Mostanában megismertem egy velem egykorú fiút és nagyon megtaláltuk a közös hangot. És azt veszem észre hogy folyamatosan rajta jár az eszem, és minél többet akarok vele lenni. Mintha egy lányról beszélnék. De meleg tényleg nem vagyok!!! Szerintetek ez normális vagy baj van velem? :DD

2013. ápr. 18. 19:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
83%
ezzel semmi gond,ezt hivják barátságnak!!!
2013. ápr. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
51%
Azért ez már túl van a barátságon... Ha nekem van valaki, akit igaz barátnak mondhatok, akkor örülök ha vele vagyok, jól elbeszélgetünk sörözünk stb. De nem gondolok rá folyton, max hogy kéne már találkozni valamikor. Szerintem itt már kuki szimpátia van.
2013. ápr. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
94%
Igen, ha neked erről a vonzódás szó jut az eszedbe, tényleg lehet, hogy meleg vagy.
2013. ápr. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
65%

de azért megjelölted a cimkékben a meleg szót xd

igen ez homárság

2013. ápr. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
62%
Nem vagy meleg, ne sz@rj be, csak megfogott benne valami. Újabban az is buz!, aki halkabbat fingik, pedig amíg nem akarod leszopni, szó sincs ilyesmiről. 15 évesen gyerek vagy még, ne foglalkozz ilyenekkel. Ha meleg lennél, tudnál róla.
2013. ápr. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
51%

20:24 - Nem is sértegetlek, legyen elég, hogy amit te művelsz, bizonyos körökben kevésbé elfogadott mint a homoszexualitás.


Kedves Kérdező! Az érzéseid lehetnek egy gyermekkori esemény hosszútávú levezetései, trauma, vagy változás együtthatói. Ha érdekelnének a szempontjaim, esetleg válaszolnál a kérdéseimre, könnyen "pontot tehetünk az ügy végére."

Írj Privát üzenetet. Pszichológus hallgató

2013. ápr. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
92%

Gondolom más fiúk nem érdekelnek, csak ő, lehet hogy beleszetettél/vagy csak vonzódsz hozzá testileg, de akkor sincs semmi baj, ez teljesennormális.

Mit értessz az alatt hogy vonzódsz hozzá? Ha tehetnéd megcsókolnád, megölelnéd?

2013. ápr. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Nem, csak egyszerűen beszélgetnék stb. De ez napról-napra gyengül....
2013. ápr. 19. 14:44
 9/17 anonim ***** válasza:
19%

Kedves "Pszichológus hallgató".

Miért is? Én rühellem őket, szóval amíg ők is nyíltan művelik ezt akkor én miért is ne?

2013. ápr. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
56%

szerintem a kedves "pszihologus hallgato" maga se tudja mit jelent az a mondat, amit leirt, de de mindegy is

szerintem csak siman meleg vagy haver :D

2013. ápr. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!