Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinej mit jelent az udvarlás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinej mit jelent az udvarlás?

Figyelt kérdés
a napokban megszaporodtak a kérdések ezzel kapcsolatban és őszintén szólva én sem vagyok teljesen képben.
2013. ápr. 18. 19:59
 1/10 anonim ***** válasza:
Mindaz a kedvesség figyelmesség érdeklődés ami szex előtt van.
2013. ápr. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Számomra egy mozaikszó mellyel a nőstény megfizetésére tett szándékom próbálom jelezni. Rövid vagy hosszú távra.
2013. ápr. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Elhívom randira:kávézó, mozi, séta, viszek virágot, vagy csokit, meghívom valamire, én fizetek, hazakísérem, smacizunk. kb. ennyi.
2013. ápr. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
...és jól viselkedsz vele, segítőkész vagy, bókolsz neki
2013. ápr. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mikor minden kis aprósággal próbálok neki örömet szerezni.
2013. ápr. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

tehát, ha jól értem, úgy csinálsz, mintha kedvesebb lennél annál, mint amilyen kedves igazából vagy?


nem vagyok egy KÖCSÖG (itt most nem a homoszexuális szinonimájaként), de ez nekem nem hiszem, hogy menne


vagy rosszul értelmezem?

2013. ápr. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
(#6 és a szinonima hatalmas nagy idézőjelben)
2013. ápr. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
igen 6-os ha őszintén beszélünk az benne van valamilyen mértékben.
2013. ápr. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem az ajándékokat, nem fogom azoktól jobban kedvelni a másikat. A bókolgatás is felesleges, bőven elég, ha jól érzem magamat a másikkal, amihez az kell, hogy legyen az illető önmaga, tudjunk miről beszélni, stb. Nem igazán tetszik nekem ez az egész udvarlás dolog, túl mű. Meghívhat programokra, azt nem bánom, mert akkor van inkább randi jellege a dolognak, de a jópofizás nem kell. 21n
2013. ápr. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%

Egy értelme van: Nőszerzés /kivéve prostiviszony/.

De hogy ki hogy áll hozzá, az már más kérdés. Fel lehet fogni pozitív oldalról is, meg negatív oldalról is.


Nekem az udvarlás nem tetszik. Én negatívan állok hozzá, mindamellett ,hogy soha a kuva életben nem utasított el senki, és nem is tartom vacaknak magam.

Látom, hogy kik hogy bsznak rá az ismerkedésnél, látom hogy bárki pofáraeshet, és látom ,hogy mennyit görcsöl érzelmileg a sok szolgalelkű majom, hogy nője legyen.

Nekem ez nem kell. Néha hajlamos vagyok magamravenni más példáját, talán túl empatikus vagyok, túlzottan beleélem magam más kudarcába, és ez engem is demotivál /akár ok nélkül is/.

A lényeg én az udvarlást egyfajta behódolásnak tartom a nők felé. A nők kincsként kezelik magukat, mintha ki kéne a paliknak érdemelni, ők meg nyalnak, teszi a jót ,adják a jófej vagyok demot aztán megszerzik a nőt!

Én nem szeretem a képmutatást. Ha magamat adom, akkor meg hideg gyökérnek tartanának. Senki kedvéért nem fogok aranyos palit játszani.

Az udvarlás az olyan mint egy pályázat benyujtás egy munkáltatónak, aki ha megfelelőnek tart szintben, akkor mehetsz az állásinterjúra /randevo-ra/ és ott tovább teszetel, hogy mennyire vagy alkalmas partner a hülyeségében. A nők ugyanezt játszák el módszeresen a randikon.

Ha te jól szerepeltél, akkor lesz következő, illetve /mehetsz dolgozni/ Ha nem voltál szintnek megfelelő, akkor takarodsz a pics ába!

Ennyiről van szó.

Én nem fogom magamat mindenféle ilyen kisérleti patkányként való méricskélésnek , tesztelgetésnek kitenni, nem fogok pofára huppanni a nők miatt mint ahogy nap mint nap sok sok millió embert ér ilyen tetvedék atrocitás.


Számomra az udvarlás egyet jelent az unalmas kölönc nyűggel, ami még idegesítő is.

De van mellékút! Mint ahogy nem kötelező állásinterjún pitizni meg pályázni, ha egy telefonhívással protekcióval is bekerülhetsz álmaid munkahelyére ha van rá lehetőség, akkor minek szarakodni. Mehetsz utána dolgozni.

Ahogy a nőhöz jutásban is van kerülőút, telefon fel, tárcsázod a prostit. Nem kell udvarolni, nincs pofára huppanás, és ezután mehetsz baszni.

Aki jópofa, okos, az kihaggya ezt az udvarlós csicskulást :)) és kiskapun megy egyenes úton a pinába!

2013. ápr. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!