Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt a legemlékezetesebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legemlékezetesebb ajándék/gesztus/meglepetés, amit valaha kaptál a párodtól?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 19. 16:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Tortát sütött a szülinapomra. Ezen kívül mást még nem kaptam tőle...
2013. ápr. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Soha semmi.
2013. ápr. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Jó kérdés :D

A legemlékezetesebb ajándék az hangszertok volt, mert elég spéci kellett, és komoly szervezést igényelt. Ami viszont azzal járt, hogy elkezdett furcsa dolgokat kérdezni, mondani (együtt laktunk már, és elkezdte forszírozni, hogy aludjak egy barátnőmnél meg látogassam meg a szüleim egyedül több napra, ilyesmi), és többször késve ért haza, és volt hogy felhívta egy nő, ő meg kiment a szobából vagy lerakta, hogy most nem alkalmas. Körülbelül a poklok poklát jártam meg, mire kiderült, hogy mi van. Meg voltam győződve, hogy megcsal és azért akar elküldeni (közben meg nem, hanem a hangszert akarta elvinni a hangszerésznek, de azt ugye észrevettem volna), és a nőjével beszél.


A legemlékezetesebb gesztus az volt, amikor nekiállt felújítani a szobáját. Néhány hónapja vele éltem már, és utáltam, ahogy kinéz a szoba, de ő meg a felfordulást utálja. De aztán csak megcsinálta a kedvemért, hogy olyan legyen, ahol szívesen élek.


Illetve nagyon kedves meglepetés volt, amikor egy időben sokat foglalkozott a hobbijával, kis elektronikai izéket forrasztgatott, és hálából, amiért nem hisztériáztam rajta és elviseltem, hogy velem nem is foglalkozik, meg hogy iszonyat büdös van az ón miatt, forrasztott nekem egy pár szép fülbevalót :) Annyira édes volt :)

2013. ápr. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A legszebb meglepetés exbarátomtól: egy hónapja jártunk, tombolt a szerelem közöttünk, de nekem már be volt fizetve a két hetes tengerparti nyaralás a barátnőmmel. Egész nyaralás alatt nagyon hiányzott és ki voltam készülve,amit meg is irtam neki. 10 nap után csöngött a telefonom,hogy merre vagyok, mert lejött motorral, hogy a megmaradt 4 napot együtt tölthessük. 800 km-t vezetett egy éjszaka alatt, hogy velem legyen...*.* Hihetetlen volt!
2013. ápr. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyik, mikor késő este elmentünk kínait venni, elvitelre kértük. Aztán mikor indultunk haza enni, felvetette a párom, hogy menjünk le a Balatonhoz /Budapestről/. Elindultunk, de én nagyon éhes voltam. Erre szó nélkül megállt az autópályán egy épületnél, bement, és kijött egy villával, hogy tessék, ehetek:))) Én csak néztem, erre elmesélte, hogy benn egy portást talált csak, aki mondta, hogy nem tud evőeszközt adni, mert csak a sajátja van, amivel a vacsoráját akarja megenni. Erre mondta neki a párom, hogy megveszi tőle, bármennyit is kér érte. Csak hogy tudjak enni:))

Aztán egyszer megkértem, ha meg az Auchan felé, hozzon nekem pár csomag paprikás Fincsit, mert azt nagyon megkívántam. El is ment, és hazaállított egy egész karton paprikás Fincsivel:))

Aztán egyszer úgy ment el éjszakára dolgozni, hogy elfelejtette a Valentin napot. Késő este jutott eszébe, erre ellógott a munkahelyéről, elment venni egy plüsst, és hazahozta nekem, aztán ment vissza dolgozni. Nagyon nagy szervezés kellett, hogy ellógjon, és nagyon kockázatos is volt, mert ha lebukott volna, fegyelmit kap és ki is rúghatták volna, úgyhogy egy hőstett volt tőle.

Hirtelen ennyi jutott eszembe.

2013. ápr. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
3 hónap vidéki munka után hazaállított. Meglepetés volt nekem. Neki meg az ágyamon fekvő pucér csaj volt meglepetés...
2013. ápr. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az első csókom!:)
2013. máj. 26. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!