Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az izmosabb/jobb felsotesttel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az izmosabb/jobb felsotesttel rendelkezo ferfiak elvarjak, hogy a nojuk csinos legyen, illetve a falu/varos egyik legjobb csaja legyen? Vagy ez csak a nocsabasz kigyurt pasikra jellemzo?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 19. 16:31
 1/9 anonim ***** válasza:
30%
Én nem vagyok kigyúrt, és mégis elvárom.
2013. ápr. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egyik se feltétlenül igaz, fordítva sokkal jellemzőbb.
2013. ápr. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
kicsit vagyok kigyúrt csak.De elvárom igen, h jól nézzen ki (és jól is néz ki :$) ....mindenki a hozzáillőt.. tudod :P
2013. ápr. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az első vagyok. Nem tudom, hogy miért kell elpontozni. Szerintem mindenkinek fontos, hogy a barátnője csinos legyen - ehhez nem kell kigyúrtnak lenni.
2013. ápr. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
1. vagy ha jobban tetszik 4es, az volt a kerdes, hogy a kigyurt pasiknak mennyire fontos, nem az, hogy neked-aki egyaltalan nem kigyurt-
2013. ápr. 19. 16:43
 6/9 anonim ***** válasza:

A csinosságot mindenki elvárja. Csak nagyon sokan megalkuvók, és rájönnek hogy inkább dugják rossz helyre a cerkát, mint hogy sehová.


Aki azt várja hogy az egyik legjobb csaja legyen, azt felejtsd el. Mert az csak presztizsből lenne veled, nem pedig azért mert vonzódik hozzád. Egyébként te milyen csaj vagy, hogy ezt így kérdezed? Min aggódsz?


Üdv, egy ex-gyúrós

2013. ápr. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
legyé szép oszt cső
2013. ápr. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

én minél izmosabb vagyok annál jobban telik ugye az idő = annál kanosabb leszek = annál jobban zuhannak a külső igények :D

f19

2013. ápr. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Csinos alatt mit értünk?

Izmos, fitness modell? Nem várom el, de nem is zavar.

Igényes, ad magára? Elvárom.

A falu/város legjobb csaja meg igen csak relatív.


Van 1-2 modell ismerősöm is, de bűn rondák, pedig a legszebbnek képzelik magukat az anorexiás külsejükkel.

2013. ápr. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!