Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmentem a focipálya mellett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmentem a focipálya mellett és engem "stíröltek" a fiúk. Ez jót jelent, vagy minden csajt megnéznek?

Figyelt kérdés

Tegnap elmentem a falum focipályája mellett, és pont edzés volt az ifistáknak, és nagyon megnéztek, pedig azért volt jobb dolguk is, és miniszoknyában sem voltam h azért nézzenek. Persze ismertem látásból mindegyiket,legtöbbjükkel beszélőviszonyban is vagyok,ezért is döbbentem le annyira. És azért nem olyan ritka,h egy ember elmegy a pálya mellett,nem olyan kihalt ez a falu:D szóval nem is azért néztek mert ilyen nagy érdekesség lenne. Ebből következtetek,h jó csajnak tartanak. Vagy h*lye vagyok?:D Minden csajt megnéznek ilyenkor a fiúk? Amúgy azért érdekel ennyire,mert köztük volt az a srác is,aki nagyon tetszik nekem,és ő is megnézett.:)

19/L


2013. ápr. 19. 19:35
 1/6 anonim ***** válasza:
19 évesen tényleg ennyire nem tudod a dolgokat?:O
2013. ápr. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

azért nem éld bele annyira magad gondolom a srácok is 17-20 körüliek ebben a korban a hormonok dúlnak:)


gondolom a jó időre való tekintetttel te is lezserebb, vékonyabb ruhákat viseltél, és lehet h ezért kapták fel a fejüket.


ettől persze nem lehetetlen h jó csajnak tartanak, de azért ne tulajdoníts neki nagy jelentőséget..

2013. ápr. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A sok bak között üde színfolt egy lány, naná, hogy megnéznek.
2013. ápr. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát így még mindig nem lett egyértelmű.:D Minden csajt megnéznek?
2013. ápr. 19. 19:52
 5/6 anonim ***** válasza:

ha mindet nem is de aki egy fokkal szebb az ördögnél:))



nem bántani akarlak komolyan csak azért írom ezt h a látszat néha csal.. ennyiből senki se fogja neked megmondani h bejössz-e nekik..


magadnak kell kiderítened

2013. ápr. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Semmit nem jelent. Én fiúiskola mellet lakok,

szóval képzelheted. Mindig beszólnak valamit. Főleg ha kinn tesiznek az udvaron. Még csak lenge ruha se kell ehhez,amikor 2 méteres hó volt,nagy kabátban voltam akkor meg az ablakból kiabáltak.

19 éves vagy ne legyél naív :D


18/L

2013. ápr. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!