Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért viselkedik velem így ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik velem így ez a fiú? Lehetne esélyem nála?

Figyelt kérdés

sziasztok:) kb 3 napja ismertem meg neten egy srácot, és tök jól beszélgettünk meg érdeklődött irántam mostanság hogy mizu velem, meg stb.. meg tök normálisnak tűnik nem is bunkónak csak kiderült hogy van bnője és majdnem másfél éve járnak de nem volt kirakva facere hogy kapcsolatban van vele..

és azt mondta hogy mostanság romlott a kapcsolatuk már nem szereti meg sokat veszekednek és csak barátságot érez és megszokásból vannak együtt, de azthiszi majd szakít vele vagy vmi ilyesmi.. meg minden féléről beszélgetünk, meg írja hogy szép vagyok meg milyen kedves.. de nem is tudom.. és megbeszéltük hogy barátilag találkozunk de tök szemétség lenne nem, mert a bnője mit érezhetne? Vagy azért menjek el.. nem akarok bekavarni vagy ilyesmi mert még a srácot is alig ismerem viszont tény hogy nagyon szimpi nekem is.. de nem is tudom.. félek hogy csak hülyít vagy ilyenek.. és nem is volt sok kapcsolata elmondása szerint..

szerintetek?

én 17 vagyok ő 19 éves


egy városban lakunk


2013. ápr. 19. 19:50
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
és nem vagyok egy rbanc lenni h olyannal találkozok akinek van csaja, de csak barátilag lenne ..de a csaja picit olyan ribisnek tűnik v nemtom..
2013. ápr. 19. 19:52
 2/14 anonim ***** válasza:
Ez hülyítés, ne menj bele.
2013. ápr. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
utolsó elmondanád hogy miért? de ha szeretné a barátnőkét nem mondana róla rosszakat
2013. ápr. 19. 19:55
 4/14 A kérdező kommentje:
de csak barátokként találkoznánk leszögeztük
2013. ápr. 19. 19:56
 5/14 anonim ***** válasza:
Mert neten keres "barátot", amúgy sem hiszek ebben. van barátnője, akkor minek találkozik mással? 3 nap után olyan lenyűgöző hatást tett rá a személyiséged, hogy barátkozni akar???? személyesen találkozni? ne légy ennyire naiv!
2013. ápr. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ez így nagyon zavaros,nem menj bele ebben a kapcsolatban Te csak vesztes lehetsz.Még barátilag se,mert a fiú nem barátilag fog feléd közelíteni az tuti,már az első randi után az ágyba akar majd vinni.Ne dőlj be hízelgő dumájának,mert átver.
2013. ápr. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
és ha megkérdeznémh hülyít és h beszéljük meg ne később derüljön ki?
2013. ápr. 19. 20:10
 8/14 A kérdező kommentje:
de nem kapcsolatról lenne szó!
2013. ápr. 19. 20:10
 9/14 anonim ***** válasza:
Még annyit,hogy egy 17 éves lányt nagyon meg lehet olyan dumával hülyíteni,hogy "milyen szép és kedves vagy,meg érted elhagynám a barátnőmet".A fiú szándékai nem tisztességesek,ne állj szóba vele.
2013. ápr. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Gondolod,hogy a fiúnak barátnak kellenél?Na neee!
2013. ápr. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!