Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon mi fog történni "jövőre"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mi fog történni "jövőre"? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés
Van egy fiú ,akit több,mint 2 éves ismerek..Interneten ismertem meg,hihetetlenül sokat beszélgettünk/beszélgetünk.. Nagyon el voltunk,rengeteg közös dolog van bennünk,meg tudjuk találni a közös témát stb..Szóval mindent.. 1 évre a megismerkedésünk után,nem is tudom már ,hogy,de el kezdett valamit eléggé feltűnően halogatni.. Sokáig,kb 1-2 napig faggattam,hogy mi a baj,mit akar ezzel az egésszel? És bevallotta,hogy a kezdetektől fogva kedvelt..És belém szeretett.. Hosszan írta ezt le,majd lelépett,mert félt,hogy elküldöm,vagy valami.. Ez után én is írtam neki egy regényt,hogy nem,nem fogom el küldeni..Mert szeretem..És nem barátilag..Valamivel jobban. Aztán utána úgy csináltunk,mintha nem történt volna semmi vallomás,meg ilyesmik..De egy kis idő múlva jöttek a "Szeretlek","életem" stb szövegek,kb 1 évig..Találkozni akartunk,de valahogy sehogy sem jött össze.Mamám is akkor halt meg,ami nagyon megviselt..Igazából ő tartott életben.. Még jobban hozzá kötődtem..De eljött az az idő,amikor enyhült a "Szerelem".. Igen,sajnos eljött.. Sokáig halogattam,de végül ő írta le,hogy nem akar kínozni,majd belehal a dologba,hogy ezt kell írnia,de inkább maradjunk barátok.. Beleegyeztem ,és "barátok" maradtunk..Elvoltunk,ökörködtünk tovább. Aztán megtetszett neki egy pláza cica jellegű,kis tökéletes,40 kilós lány,akivel egyszer hallottam ahogyan beszéltek..Annyi trágár szót egy LÁNY!!!! szájából még soha az életben nem hallottam..Ezt ugye egy kis idő után leírtam a fiúnak,ami persze nem tetszett neki,és összevesztünk..Még anno megbökött facebookon,és én nemrég bökte csak úgy vissza neki,nem is tudom,hogy miért..Aztán ő is vissza bökött..És így ment ez 1 óráig,majd rám írt.. Elkezdtünk beszélgetni,és úgymond megint jóba vagyunk.Múltkor visszapörgettem oda,ahol szerelmet vallott,és bemásoltam neki..Csak úgy heccből írtam neki,hogy "Atya ég,hogy lehettünk ilyen hülyék? Felejtsük el ezt oké? XDD " Stb.. És akkor ő írta,hogy "Szentisten,nem tudom,de szerintem is xDD".. És beszélgettünk tovább..Ebben az egészben az a bökkenő,hogy abba a suliba megyek,ahova ő jár..És mivel eléggé messze van,koleszba.. És mi a legnagyobb baj? Hogy úgy érzem,még nem teljesen múlott el az,amit iránta éreztem.Félek,hogy mi lesz,ha meglát.. Félek,hogy mi lesz ha esetleg beszélünk,élőben is "megismer" stb.. Meg az,hogy vajon érez még irántam valamit? Nekem eddig egy ex barátom iránti érzéseim sem múltak el teljesen..Egy icipici érzés maradt mindig.. Nem volt sok barátom,nem volt még első csók,nem akarom elsietni 14 évesen.. Mi a véleményetek erről a sztoriról? Nagyon szerettük egymást..És bocsánat,hogy a facebookkal jöttem,tudom,hogy most le fogtok hurrogni,hogy mi a francér neten killódok..De eddig ez volt az egyetlen ilyen eset..Én csak tanácsokat,esetleg véleményt szeretnék..Köszönöm !

2013. ápr. 19. 20:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Én is voltam már többször is hasonló esetben. Az ilyen történetnek az a vége, hogy ha találkoztok, akkor összejöttök :). Tisztellek, mert 2 évig kitartottatok csak az interneten... Nekem sajnos nem sikerült ennyi ideig, és nem is találkoztam vele, de Neked drukkolok.

Mikor találkozol vele, ne parázz, vedd úgy hogy ez olyan mint a netten. Lényegében több mint 2 éve ismered, mitől félsz?:D

Sok sikert és további minden jót. :) 16/F

2013. ápr. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Próbálok nem stresszelni,és köszönök mindent,amit leírtál. Kicsit husis vagyok,vagy inkább izmos,nem is tudom..És főképpen attól is félek,hogy a külsőmről mi lesz a véleménye,mert ugye nem csak képen fog látni akkor.. Már elterveztem,hogy nyáron lefogyok,de akkor is félek,hogy így nem leszek olyan tetszetős neki,mint képen..Egész alakos képet is látott rólam nem olyan rég,és olyanokat írt rá,hogy nem is vagyok duci,tökéletes alakom van stb.. De azért csak más élőbe..
2013. ápr. 19. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!