Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnőm úgy öltözködik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm úgy öltözködik, ahogy nekem egyáltalán nem tetszik, mit csináljak vele hogy máshogy öltözködjön?

Figyelt kérdés
Állandóan feketében jár, fekete gatya, fekete vagy sötét felső fekete kabát. Sose húz világos farmert világos felsővel, pedig régen nem volt ilyen. Tőlem is kapott már világos cuccokat talán ha kétszer felhúzta. Mi a lószart csináljak vele hogy normálisan öltözzön ismét?

2013. ápr. 19. 20:22
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudod átalakítani, és nem is érdemes. elmondhatod neki, hogy neked a világos színek tetszenek, de ha feketében jár, valószínűleg nem fog megváltozni. Neked hogy esne, ha kritizálna és megpróbálna megváltoztatni?
2013. ápr. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

mondd meg neki,hogy szerinted jobban állna neki,ha más ruhákat is felvenne. vagy csak próbáld megtrudni,hogy miért "váltott stílust".

igazából sok mindent nem tudsz vele csinálni, ez ilyen szinten szerintem az ő magánügye.

2013. ápr. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
26%
Cseréld le!
2013. ápr. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
26%

Azt hiszi ,hogy ez a divat,meg slankít.

Arra nem gondol,hogy egy holló tőle.

De mondd meg neki,hogy mit szeretnél.

2013. ápr. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
De régen nem volt ilyen. Tavaly nyáron kis vidám szines cucckban járt. Pár hónapja pedig mint aki gyászol minden nap.
2013. ápr. 19. 20:29
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

nem olyan ördöngösség, ha tudsz beszélni...

"miért hordasz mindig feketét?"

elmondja

"aha... jó, bár szerintem néha hordhatnál másféle ruhát is, úgy tök jól néznél ki"

pár nappal később

"nem sülsz meg ebben a napsütésben ilyen fekete ruhákban? tök jól néznél ki egy *ebben meg ebben a ruhában*"

pár nappal később

"nézd a kirakatban azt a ruhát? nagyon csinos lennél benne:)"


ilyesmi.. nem egyszerre, csak lassacskán:D

én is így lettem csuklószorítós-gatyaláncos-zenekarospólós rockerállatból inges helyesfiú:D

2013. ápr. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Vagy kövérnek gondolja magát, vagy lelkileg változott meg.
2013. ápr. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
6-os: Sokszor elmondtam már neki hogy milyen jól néz ki világos ruhában meg kék farmerban, sőt nálam a plusz kiló csak pozitívum mert nem szeretem a vékony lányokat. De hát falra hányt borsó....
2013. ápr. 19. 20:33
 9/21 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen időszakom. Egyszerűen csak tetszett a fekete szín magamon. Ha neked nem jön be ez a stílusa,akkor kérdezz rá,hogy miért ilyen feketébe jár. És menj el vele vásárolni, dícsérd mikor színes cuccokban van, stb.

Amúgy ahogy egyre melegebb lesz, kétlem h feketében lesz majd mindig.:)

2013. ápr. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

"normálisan"

Ettől még normális.


Amúgy beszélj vele,hogy mitől lett ilyen.

2013. ápr. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!