Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez szerintetek a válogatás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez szerintetek a válogatás magasiskolája?

Figyelt kérdés

Én olyan lány vagyok, akinek a legritkább esetben tud megtetszeni egy fazon, viszont ha megtetszik, akkor nagyon. :) Persze többnyire általam elérhetetlenek szoktak lenni a szerencsések, akiknek aztán abszolút nem merném elmondani, mi a stájsz, pedig alapesetben nem vagyok félénk.

Na most, a gond az, hogy sacperkébé 500-ból egy pasi, aki bejön, elég kevés esély ahhoz, hogy valaha értelmes kapcsolatom legyen. És a többi pasira, aki nem az esetem, azokra meg totál nem tudok férfiként tekinteni, és ha próbálkoznak, még én érzem magam vacakul, mert ha valaki nem tetszik elsőnek, az később sem fog, az ilyen kapcsolatoktól meg - érthető okokból - irtózok.

Kérdésem: ilyen természettel, amivel megáldott az ég, és amin eddig nemigen sikerült változtatnom, mekkora az esély, hogy találok olyan pasit, akivel lesz valami? Vagy valami tuti tipp? Vagy csak megerősítés, hogy nem csak én vagyok így? (Amúgy nem vagyok ronda, meg elég vagány típus is vagyok, de nem egy cicamica :) )



2013. ápr. 19. 20:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? A legtöbb nő ezt csinálja, csak a top pasikkal hajlandó szóba állni, illetve nem is, mert azért érzi, hogy az túl sok hozzá. Aztán egy idő után rájön, hogy hasonló a hasonlóval, és akkor megtalálja a neki valót.
2013. ápr. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
és hány éves vagy cicamica?:D mert azért nem mindegy, ha megmondod, tudok válaszolni:D
2013. ápr. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

majd ha 30éves leszel lejebb adod az igényeidet

ugy mint minden nő általában

2013. ápr. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

hát mivel nem vagy szép, max átlagos lehetsz ezért beszo*ptad erősen:D

keresgélj a saját kategóriádban azt tudom ajánlani ...mert így max kinevetnek téged :D

2013. ápr. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Age: 19.

Én amúgy nem érzékelem a környezetemben, hogy "a legtöbb nő csak a top pasikra bukik", vagy mi. Csak én vagyok ilyen. :)

De egyébként én nem a szupermenekre bukok, az nagyon speciális, és több tényezős, hogy nekem mi jön be. :)

Várom a válaszokat továbbra is!

2013. ápr. 19. 22:03
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ez a normális.

Én fiatalon többször megalkudtam, de semmi értelme nem volt, mindig elégedetlen voltam.

Aztán arra jutottam, hogy nincs megalkuvás, ha nem találok olyat, aki tökéletes, akkor vénlány maradok. És láss csodát: rövid időn belül megjelent a tökéletes férfi!


A párkapcsolat nem a statisztikán múlik. Bőven elég, ha életed során csak egyetlen olyan emberrel találkozol, akivel passzoltok. És máris minden szuper :)

2013. ápr. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Igen, mert az olyan rossz, amikor azt érzed, hogy nem a megfelelővel vagy, az csak teher tud lenni. Meg asszem ez becsapás is a másik féllel szemben.

Egyébként gratulálok utolsó, minden jót! :)

2013. ápr. 21. 12:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!