Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyit számít a múlt egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit számít a múlt egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Amikor összejössz a pároddal, számít hogy a múltban milyen volt és ahhoz képest mennyit változott?

2013. ápr. 19. 22:22
 1/10 anonim ***** válasza:
48%

egyáltalán nem, hiszen nem a múltban kell élni. Új kapcsolat= új kihívás.:D

17f

2013. ápr. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem attól függ milyen múltról van szó.
2013. ápr. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
48%

nem érdekel mit csinált a múltban hiszen a jelenben kell élnünk. Ha hozzám hűséges akkor egyáltlaán nem érdekel hogy hány pasival volt és mennyit csalt meg.

Amig hozzám hüséges addig én is megadom neki a tiszteletet. :)

2013. ápr. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Igen, számít. De ha szerelmesek vagyunk, akkor igazából nem nagyon fog befolyásolni...de számít mindenképpen.
2013. ápr. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
a múlt következményeként vagyunk a jelenben, valahol számít, de a jelenlegi kapcsolatban hogyan viselkedik az a mérvadó N
2013. ápr. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát nem mindegy, hogy miről van szó. Mert ha mondjuk a múltban rablógyilkos volt, nem biztos, hogy akarnék tőle bármit is.
2013. ápr. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem sokat szamit. Akinek zuros a multja, az elbol diszkvalifikalt:-) van egy csomo srac, aki zsigerbol rendes es megbizhato, akkor minek veszodni a balhesokkal?
2013. ápr. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

ma 22:35

felölem az is lehet ha szeretem

csak ne hozza haza am unkáját :D

2013. ápr. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
számít.hozzá tartozik az emberekhez.
2013. ápr. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nagyon is számít.Aki pl régen hűtlen volt abban minek bízzak?Aki átment a fél városon, annak én minek álljak be a sorba?

Irgalmatlanul nagy változás kellene hozzá, h lehessen egyáltalán valamiről beszélni...

2013. ápr. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!